[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: 4 sposoby na piękne i zdrowe zęby

Piękny uśmiech odejmuje lat. Jeśli na długo chciałabyś zachować zdrowe, białe zęby, powinnaś odpowiednio o nie zadbać. Przyjrzeliśmy się najczęstszym problemom dentystycznym, takim jak przebarwienia na zębach, zapalenie dziąseł oraz paradontoza i sprawdziliśmy, jak je rozwiązać.

Przejdź do artykułu
    przez ~Anka,
    2016-07-17 21:10:25

Używam iWhite i mam bardzo efekty. Jestem też zadowolona bo utrzymują się nawet 3 miesiące :)

przez ~Dorota,
    2016-10-10 11:29:30

Zolty odcien zebow to nic fajnego jesli uwielbiasz sie smiac a zwyczajnie sie tego wstydzisz. Ja wybielilam zeby w unident, teraz sa bialutkie i wstyd zniknal :D

przez ~Irenka,
    2017-10-23 10:06:44

Ja nie używam żadnych tricków do zamaskowania żółtego odcienia tylko chodzę do dentysty. W cmp dent albo robią mi piaskowanie albo wybielam zęby i mam śnieżnobiały uśmiech. Oczywiście to nie tak, że jem wszystko co mi się podoba. Unikam produktów, które mogłyby mi przebarwiać zęby. Uwielbiam na przykład sok z buraka. Jest zdrowy i słodki. Ale niestety bardzo brudzi. Od czasu do czasu sobie na niego pozwalam, ale rzadko i zawsze, ale to zawsze obowiązkowo przez słomkę.

przez ~Basia,
    2019-08-11 17:05:58

Myślę, że jeśli chcemy mieć ładne zęby to najlepiej jest znaleźć gabinet, gdzie możemy uzyskać fachową pomoc. Ja mam świetny gabinet - Bamed, mam tam wspaniałą opiekę, mogę liczyć na fachową pomoc w wielu sprawach i mam dzięki nim ładny uśmiech.

przez ~Hilary,
    2019-08-13 10:36:48

A ja po prostu jak tylko mogę to dbam o ich higienę, szczotkowanie nitkowanie, oprócz tego, co pół roku odwiedziny w Krainie Uśmiechu na usuwaniu kamienia, dzięki temu zabiegowi moje zęby są idealnie czyste, gładkie i nieco bielsze

przez ~alka,
    2019-09-03 09:11:44

dobra pasta to podstawa. mam Blendamed

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij