[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Uroda / Styl

Dyskusja do tematu: 44 najlepsze kosmetyki na lato
Dermatolog, kosmetolog, makijażystka, fryzjer, stylistka paznokci i stewardessa: nasi eksperci z kosmetykami pracują na co dzień i dobrze wiedzą, które są ile warte. Oto 44 najlepsze produkty kosmetyczne, które wybrali. Przejdź do artykułu
    przez ~aga,
    2016-05-20 17:59:51

polecam komórkowe serum odmładzające Luminesce www.mkap.jeunesseglobal.com działa cuda!!

przez ~Gosia,
    2018-05-30 12:13:06

Ja zawsze miałam problem z podkładem bo mocno się pocę szczególnie podczas lata i dopiero podkład mineralny się nadał, więc jestem bardzo zadowolona, że mi się nie rozmywa. Jakby któraś z Pań szukała to ja mam Earthnicity

przez ~Kornelia,
    2018-07-02 10:51:33

Ważne jet odpowiednie nawilżenie skóry, żeby jej nie przesuszyć! Ja cały rok używam oleju z opuncji figowej a w lecie jak jest ciepło to się przerzucam na nawilżający krem z olejem z nasion opuncji figowej :) Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustych plam i świetnie nawilża! Jakby któraś z Was szukała to mam firmy Bio Agadir

przez ~Gosia,
    2019-06-17 13:19:53

w lecie to stosuję krem cc theo marvee bo ma filtr 50 plus fajnie stapia się z cerą :D także wygodne rozwiązanie. Ok 90 zł dałam za niego w sklepie domouroda i na lato powinien mi spokojnie starczyć

przez ~AlinA,
    2019-07-01 14:22:17

Ja jestem totalną włosomaniaczką, więc uważam, że na liście zabrakło zdecydowanie podręcznego podróżnego zestawu kosmetyków Great Lengths - super sprawa na krótkie i długie wyjazdy, szczególnie że na ciężko dbać przez kilka-kilkanaście dni włosy w hotelach, a właśnie kosmetykim GL pomagają w tym bardzo :)

przez ~natka,
    2019-08-13 14:08:18

Jestem mega fanką kosmetyków Organique i wielka szkoda, że ich zabrakło w tym artykule :(

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij