[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Styl

Dyskusja do tematu: Suknie ślubne z sieciówek: 11 stylizacji na ślub

Suknie typu „beza” czy „syrena” odchodzą powoli do lamusa. Piękne i oryginalne kreacje ślubne znajdziesz też w sieciówkach. Przy pomocy stylistki wybrałyśmy 11 stylizacji ślubnych, które nie zrujnują portfela i sprawią, że każda panna młoda będzie wyglądała olśniewająco. Zobacz, w czym wyjść za mąż.

Przejdź do artykułu
    przez ~Karolina,
    2020-04-17 11:48:10

Stylizacja numer 4 chyba najbardziej przypadła mi do gustu. Niestety, moja koleżanka przekłada swój ślub z czerwca na listopad. Problem z terminami, załatwianie praktycznie wszystkiego od nowa. Nie zazdroszczę jej tego stresu. Wśród starszych kobiet preferuje moda na coś w podobnym stylu jak te sukienki https://modbis.pl/pol_m_Sukienki_Sukienki-na-wesele-802.html. Szczególnie w okresie letnim. Właśnie na to wesele przyjaciółki została zaproszona również moja mama., która też musi wybrać sobie nową stylizację. Podeślę jej ten artykuł ;)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij