[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Styl

Dyskusja do tematu: Studniówka 2020 – przegląd najmodniejszych sukienek

Szukasz idealnej kreacji na bal studniówkowy, zastanawiasz się jaki kolor i fason najbardziej pasuje do Twojej figury? Przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, jaką sukienkę wybrać, aby ukryć mankamenty, podkreślić to, co lubisz w sobie najbardziej i aby tej wyjątkowej nocy wyglądać jak milion dolarów.

Przejdź do artykułu
    przez ~Baska,
    2020-02-29 22:28:35

Ostatnio moja siostra opowiadała mi o swojej studniówce, pokazując mi zdjęcia z imprezy. Widziałam, że szczególnie mocno królują dwuczęściowe sukienki, które jeszcze za moich czasów nie były szczególnie popularne. Widzę teraz, że wybór takich kreacji jest ogromny i faktycznie wystylizować je można na naprawdę wiele, przeróżnych sposobów. Chociażby te http://wassyl.pl/pol_m_Sukienki-dwuczesciowe-339.html doskonale będą wyglądać ze szpilkami, jak i adidasami czy małym plecakiem. Dobrze, bo uniwersalność w modzie j...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij