[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Żonaci faceci i ich fantazje erotyczne

"Fantazje erotyczne facetów singli nie różnią się specjalnie od fantazji facetów żonatych. Tak, myślimy o innych kobietach. Tak, wyobrażamy je sobie nago, jak uprawiają z nami seks" – zdradził nam nasz redakcyjny kolega. Sprawdziłyśmy jakie są to fantazje i czy mogą prowadzić do zdrady.

Przejdź do artykułu
    przez ~Lily,
    2017-02-26 21:59:26

Nie ma nic złego w tym że nasz facet gapi się na cycki i tylek innej przy czym najchętniej by ja zerżnął w pracy? No nie wydaje mi się. Jeśli się naprawdę kogoś kocha i jest dobrze tym dwóm osobom w łóżku to owszem można fantazjowac, ale przynajmniej ja mam tak, że w tych fantazjach zawsze jest mój facet. Marzę o seksie w biurze, ale z mężczyzną którego kocham i który seksualnie mnie zadowala. Dla artykuł kompletnie bez sensu.

przez ~Lily,
    2017-02-26 21:59:31

Nie ma nic złego w tym że nasz facet gapi się na cycki i tylek innej przy czym najchętniej by ja zerżnął w pracy? No nie wydaje mi się. Jeśli się naprawdę kogoś kocha i jest dobrze tym dwóm osobom w łóżku to owszem można fantazjowac, ale przynajmniej ja mam tak, że w tych fantazjach zawsze jest mój facet. Marzę o seksie w biurze, ale z mężczyzną którego kocham i który seksualnie mnie zadowala. Dla artykuł kompletnie bez sensu.

przez ~Walentyna,
    2019-02-11 22:51:36

Ten facet z waszej redakcji nie musi przepraszać że ma fantazje:)My kobiety też je mamy! Niektóre tylko z ukochanym facetem a inne nie .... i co w tym złego. To tylko wyobraźnia ... sorry my też mamy mózgi i czasem skupiają się na tym o czy może nasi ukochani woleli by nie wiedzieć . Ale nie jest to nic złego póki nie dojdzie do niczego w realu. Ja nie jestem seksuologiem ale mam koleżanki, siostrę i przyjaciółkę i wiem że mają tak samo...potrafią pomarzyć o jakimś przystojniaku

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij