[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Szkoła uwodzenia: jak poderwać faceta?

Podobno seksapil to nasza kobieca broń, tylko czym on tak właściwie jest? Dowiedz się, co sądzą na ten temat naukowcy. Zobacz, jak uwieść mężczyznę dzięki magnetyzmowi i ruszaj na podryw!

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~mak,
  2018-06-20 09:50:54

  Kobieta faceta nie podrywa tylko ZDOBYWA prostym wyborem. Jeśli chce konkretnego osobnika to po prostu wystarczy, że do niego się uśmiechnie i będzie chciała być w jego pobliżu - tylko facet-kretyn albo dziecko tego nie rozpozna. Ale najpierw trzeba wpaść w jego gust, gdzie pierwsze skrzypce gra TWARZ, potem figura. Przeważnie wystarczy być młodą (ok 25 lat) i szczupłą kobietą (~50 kg). Duże piersi są kompletnie "nie potrzebne" ale zawsze będą dodatkowym atutem przyciągania. Natomiast w drugą stronę to już jest ...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Radus,
  2018-10-23 19:25:31

  Najlesza rada - wypiąć się i każdy facet twój.

 • avatar zgłoś
  przez ~gościa,
  2018-12-12 20:18:19

  Zeby zyskać na atrakcyjności, należałoby dbać o siebie(nie tylko od święta) .Być sobą ,jeżeli do tego prowadzimy higieniczny tryb życia,to i tężyzna będzie ok. Dużo,dużo pogody ducha.Kobiety nie lubią ponuraków.

 • avatar zgłoś
  przez ~ONNN,
  2019-01-02 11:47:38

  Najbardziej denerwujące jest to, że te rady nie mają za zadanie pomóc a jedynie mącić w głowie. Rady na tym poziomie są po prostu nie zdrowe, bo realnie i tak ludzie realizują je po swojemu :) Już pomijając tutaj komentatorów, którzy zawsze wiedzą lepiej. Chciałbym was wszystkich zobaczyć jak radzicie sobie z kobietami lub z facetami. Fantastycznie się przechwalać wiedzą a nie stosować się do niej i udawać eksperta w każdej dziedzinie:)

 • avatar zgłoś
  przez ~Gość,
  2020-01-19 15:50:37

  mak, moja babcia to samo mówi.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA