[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Seks po ciąży: 5 rzeczy, które musisz wiedzieć

Twoje ciało właśnie zrobiło coś zupełnie niesamowitego, wydało na świat dziecko, a wcześniej przez 9 miesięcy nosiło je w środku. To chyba jasne, że pewne rzeczy musiały się zmienić.

Przejdź do artykułu
    przez ~anka,
    2018-11-28 22:15:26

ja po ciąży długo nie mogłam się przemóc do seksu :(

przez ~Martyna S.,
    2018-11-28 22:38:09

rozumiem Cię Ania; u mnie rok od porodu minął, przestałam piersią karmić, ale ten stres przed wpadką mnie skutecznie zniechęcał; mąż stosował prezerwatywy, ale to nie to dla mnie było; stąd decyzja o antykoncepcji; po rozmowie i badaniach moja lekarka przepisała mi belarę; brałam co do minuty, wiedziałam , że jestem zabezpieczona ale i tak przez pierwszy miesiąc ustaliliśmy z mężem dodatkowo gumki; wiem, że to w głowie wszystko siedziało, ale było silniejsze; teraz jest już jak powinno być, ja nie panikuję i od nowa cieszymy się sobą jak wcześniej;

przez ~agika,
    2018-12-02 22:56:25

chyba wiele kobiet tak ma, dobrze dobrana antykoncepcja to dobre rozwiązanie; u mnie też się sprawdza;

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij