[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Rozstanie: jak cierpią faceci

Często wydaje nam się, że to my jesteśmy bardziej wrażliwe i intensywniej niż mężczyźni przeżywamy rozstanie. Nic podobnego. Facetów złamane serce boli tak samo. Oto historia naszego redakcyjnego kolegi, którego porzuciła kobieta.

Przejdź do artykułu
    przez ~xyz,
    2016-03-23 13:08:40

..jestem ciekawa, czy faceci którzy zostawiają swoje kobiety też tak przeżywają rozstanie.

przez ~Moze i prawda,
    2016-05-10 23:20:33

Ok,faceci tez cierpią jak ich zostawi kobieta,ale czemu zaraz procenty ,głupie jazdy ,każdego boli strata ukochanej osoby ,każdy w dwojnaki sposób przechodzi ,a to był podany przykład ,tylko jeden,a co do psychologów,psychiatrów to wedlug ich zasad nic sie nie sprawdza .Takze każdy człowiek czy smierć czy rozstanie zawsze boli ,zawsze jak cholera......

przez ~olek,
    2016-05-24 13:15:41

Ja po 4 letnim związku miałem konto na ezeo.pl i planowałem pobawić się kobietami... wiem wiem, ale zakochałem się! To była najlepsza decyzja mojego życia

przez ~kitka,
    2016-07-10 23:25:14

Rozstałam się z moim kochanym mężczyzną, bo niestety taplał się w bagnie i błocie na cyberseksie. Nie przewidział, że się dowiem. Jest mi przykro.

przez ~Ania,
    2016-08-07 00:05:20

Nie wiem co w tym dziwnego...nagle wali ci się świat. Jeden pije ktoś inny wyje.. chyba nie ma różnicy czy to kobieta czy mężczyzna. Każdy normalny zakochany porzucony człowiek bardzo cierpi. Zanim się zrozumie że tak może musiało być...wybacz mi W.

przez ~mario,
    2016-08-14 18:28:43

U mnie trwa to już prawie pół roku i nie wiem czy to przejdzie.Szkoda że nie można wcisnąć reset i iść dalej

przez ~Rafał,
    2016-08-30 18:42:57

8 lat minęło i nie mogę znaleźć innej ( ułorzyć sobie życia z kimś innym ) nie czuję się akcetowany . niby rana się zagoiła ale... ten sztylet wciąż tkwi - w dodatku ciągle pakuję sie w takie same związki (podświadomie ) --- takie błędne koło

przez ~Dora,
    2016-09-05 12:41:19

Przepraszam, nie chcę nikogo urazić, ale według mnie trzeba być niezłym mięczakiem, cieniasem (facetem lub kobietą), aby tak rozpaczać! Kto tak robi?! Po czyjejś śmierci. Po śmierci osoby z rodziny, po śmierci dziecka - rozumiem. Ale po zerwaniu? Ktoś kogoś odstawia, wyrzuca, zostawia... a ta osoba cierpi. Nie rozumiem. Może mam coś z emocjami, może mam twardą skorupę - ale po śmierci mojego psa płakałam i tęskniłam, żył 15 lat. Ale po rozstaniu?! Z człowiekiem? Nie warto! Człowiek, który Was porzuca jest NIC wart. No dobra.... wart naplucia mu w twarz :)

przez ~kika,
    2016-09-06 22:11:15

Ja cierpie jestem niecały miesiąc po ale moj były związek był toksyczny partner zdradzał a ja łudziłam się że niby nic się nie stało bolało oszukiwał że mnie kocha robił mętlik w głowie zostawił na lodzie z długami które sam narobił na moje nazwisko bo wynajem mieszkania była na mnie dawałam mu pieniądze bo ufałam a on nie płacił za mieszkanie i wiele innych przykrych sytuacji.To ja zerwałam bo czułam się oszukana niekochana niesczęsliwa byłam zaręczona oddałam wszystko całe serce a on mnie wykorzystał jak zabawke

przez ~daga,
    2017-04-29 09:59:44

Mi po rozstaniu z moim chłopakiem było naprawdę ciężko się pozbierać, byliśmy razem 4 lata, myślałam, że to w końcu „ten jedyny”. Okazało się jednak inaczej, kosztowało mnie to mnóstwo stresu i łez, w końcu musiałam skorzystać z pomocy psychologa, bo sama nie dawałam sobie rady. Tutaj jest filmik, który znalazłam na yt https://www.youtube.com/watch?v=Psivrzeoj6s Kanał należy do kliniki, w której chodziłam na psychoterapię, polecam, jeśli ktoś poszukuje profesjonalnej pomocy.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij