[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Ona starsza, on młodszy? Super! - dlaczego starsze kobiety wybierają młodszych partnerów?

Wszystkie lubimy o sobie myśleć, że jesteśmy takie nowoczesne, że gardzimy seksistowskimi stereotypami, ale przyznajcie się, tak z ręką na sercu, tak szczerze, jaka była Wasza pierwsza myśl, kiedy zobaczyłyście francuską parę prezydencką? Bo ja, przyznaję się, że uniosłam "wewnętrzną brew" do góry. Pomyślałam: "Cooo? Tyle lat różnicy? Dziwne to jakieś. Hmmm". Później, oczywiście, sama się skarciłam za seksizm i ageizm, bo stereotyp, któremu uległam jest wrogi nam, kobietom.

Przejdź do artykułu
    przez ~Kobieta26,
    2020-04-19 18:12:52

Tak, mam taką parę w rodzinie. Kobieta 50 lat, chłopak 28. Jak dla mnie totalna porażka. Wyjechali razem za granicę bo tu było im wstyd. On taki chłopczyk, nieogarnięty, nic jej w życiu nie pomoze, nie załatwi. W towarzystwie mało rozmowny. Na jakieś wesela, imprezy rodzinne itp ONA chodzi sama... Bo chyba się go wstydzi. Jak dla mnie nie ma to żadnej przyszłości. On jej niczego nie zapewni. Jak można się czuć bezpiecznie przy takim,, dziecku\'\'?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij