[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Nadchodzi kres monogamii

Jedno jest pewne: sztywne zasady odchodzą do lamusa i coraz więcej ludzi żyje tak jak im się podoba, nie oglądając się na opinię innych. Czy to dobrze, czy źle? Nam się wydaje, że zawsze lepiej mieć wybór.

Przejdź do artykułu
    przez ~Ms,
    2018-08-22 07:23:14

Osoba pisząca ten artykuł ewidentnie nie zaznała "zdrowej" relacji partnerskiej. Albo była zdradzana na prawo i lewo albo sama nie umie utrzymać majtek na swoim miejscu. Dawno nie czytałam tak żenującego artykułu. To, że się jest wiernym nie znaczy, że się ma nieudane życie seksualne i jest się od kogoś zależnym. Współczuję autorce wzorców i podejścia do życia.

przez ~I.,
    2018-08-22 18:54:15

Artykuł żenująco słaby. Niby obala jakiś stereotyp a jednak cały najeżony jest płytkim i jeszcze bardziej stereotypowym myśleniem. Osoba, która go "wyprodukowała" nie ma pojęcia o więziach międzyludzkich. Współczuję.

przez ~mężatka,
    2018-08-22 23:11:59

Droga autorko tego żenującego artykułu, małżeństwo to związek dwojga ludzi, którzy się kochają i są ze sobą nie dlatego, że ktoś ich zmusił. Są ze sobą, ponieważ tak wybrali. Nie wiem czy nie miałaś w domu odpowiednich wzorców i stąd twoje podejście, ale radzę Ci udać się na terapię bo ewidentnie masz problemy z zaufaniem do drugiego człowieka, albo sama nie potrafisz być lojalna. Bardzo podoba mi się Twoje przytoczenie historii zwierząt. Tylko dostrzegam jeden tyci problem: człowiek to nie jest popędliwe zwierz...więcej

przez ~Mars,
    2018-11-28 02:13:57

Nie wiem skąd takie jednoznacznie negatywne oceny artykułu. Wspólne życie z drugą osobą zmienia się w czasie. Miłość , fascynacja , bliskość też ulega zmianie. Bycie w związkach niesformalizowanych jest uczciwsze bo nie ma elementu przymusu. Po czasie gdy dwoje ludzi już niewiele łączy nie lepiej odejść bez dramatów?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij