[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Mięśnie Kegla: gwarancja kobiecego orgazmu

Mięśnie dna miednicy (zwane potocznie mięśniami Kegla) zapewnią Ci udany seks i silniejsze orgazmy. Żeby jednak tak się stało, najpierw musisz zacząć je wzmacniać. Dowiedz się więcej na temat ćwiczeń Kegla i zwiększ swój orgazmiczny potencjał.

Przejdź do artykułu
    przez ~romana,
    2019-12-29 09:06:26

Ważny temat dotyczący zarówno zdrowia kobiety jak i poprawy jej życia seksualnego. Mięśnie Kegla odgrywają ważną role na każdym etapie życia kobiety. Popieram pisanie na tematy tego typu, które do niedawna były tematami tabu.

przez ~AgatkaOdJacka,
    2020-01-15 18:41:48

Satysfakcjonujący seks może bardzo dobrze wpłynąć na polepszenie relacji w związku. Wszystko co może do tego doprowadzić jest warte swojej ceny. Trening mięśni Kegla także.

przez ~patka21,
    2020-01-16 16:13:46

Wreszcie jakiś artykuł dotyczący odczuć kobiet podczas uprawiania seksu! Jak widać nie wszystko zależy tylko od umiejętności faceta! Musimy mieć większą świadomość własnego ciała. Ćwiczenie mięśni Kegla pomogą w doświadczaniu lepszego seksu.

przez ~maturzystka,
    2020-01-19 16:04:27

Szkoda , że o mięśniach Kegla praktycznie w ogóle nie uczą w szkole. Każda kobieta i dziewczyna powinna wiedzieć jak istotną rolę one pełnią.

przez ~Mia,
    2020-01-20 17:30:23

Ćwiczyłam mięśnie Kegla i bardzo mi to ułatwiło późniejszy poród. Nie wyobrażam sobie, jak odbyłby się on, gdybym tych ćwiczeń wcześniej nie wykonywała.

przez ~afrodyta,
    2020-01-21 20:52:42

Mięśnie Kegla są bardzo ważne na każdym etapie życia kobiety. Zarówno młodej, jak i dojrzałej. Najważniejsze żeby wiedzieć na ile możemy sobie pozwolić, na ile może sobie pozwolić nasze ciało. Każdy trening jest dla nas dobry byleby nie przesadzić.

przez ~ewkamarchewka,
    2020-01-25 08:15:53

Po pierwszej ciąży ginekolog poradziła mi bym zaczęła ćwiczyć mięśnie Kegla. Miało mi to pomóc w powrocie do współżycia oraz ewentualnej następnej ciąży. Bardzo sceptycznie podchodziłam do rad pani doktor. Nie sądziłam, że zwykłe ćwiczenia potrafią mi pomóc. Ku mojemu zdziwieniu pomogły i to bardzo. Polecam każdej!

przez ~Cairo,
    2020-01-26 07:56:02

Mięśnie kegla warto ćwiczyć szczególnie przed zajściem w ciążę. Uwierzcie, ale odpowiadają one nie tylko za dobry seks, ale np. wygodniejszy poród, o ile o takim można w ogóle mówić.

przez ~Gosiaczek,
    2020-02-17 08:17:38

Ćwiczenia mięśni Kegla bardzo mi pomogły przy drugim porodzie. Nie tylko w kwestii skrócenia czasu samego porodu ale również skrócenia czasu gojenia się miejsc intymnych w czasie połogu. Polecam wszystkim kobietom, nie tylko przyszłym mamą.

przez ~laurka,
    2020-02-19 18:00:04

Jeszcze do niedawna o mięśniach Kegla mówiło się tylko odnośnie porodu i nietrzymania moczu. Wspaniałe jest to, że coraz młodsze kobiety zaczynają się interesować swoim ciałem i jego możliwościami. Oby tak dalej!

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij