[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Małe piersi: 11 powodów, by je pokochać

Twoje piersi nigdy nie osiągnęły rozmiarów miseczki C? Nie ma powodu, abyś czuła się z tym źle lub choćby nieswojo. Dlaczego? Bo mały biust jest w istocie Twoim wielkim atutem – i mamy na to długą listę naukowych dowodów.

Przejdź do artykułu
    przez ~Anna,
    2016-03-17 14:27:30

Polecam zajść w ciążę. Będzie miseczka C, D, a może i lepiej;)

przez ~Barbara,
    2016-06-14 21:16:30

Są moje i to mi wystarcza:D

przez ~gościówa,
    2016-06-14 23:52:41

im większe za młodu tym dłuższe na starość :D

przez ~o.n.a,
    2016-06-15 13:56:35

Kobietki! Pamiętajcie! Dobrze się pięści co się w dłoni mieści :) poza tym małe są piękne!. Sama mam miseczkę B, kiedyś bardzo chciałam mieć duże lub po prostu większe piersi, chodziłam w biustonoszach z push up'em a teraz? Teraz kocham swoje piersi i nie chciałabym innych. Są małe ale jędrne, nie obwisaja :) pożegnałam się z nadmuchanymi stanikami. Jestem piękną jaka jestem :) tyle w temacie.

przez ~Iws,
    2016-06-23 22:24:54

Chyba tylko w ciazy pozniej znowu maleja

przez ~wella,
    2016-09-07 11:58:52

ja lubię mój naprawdę mały biust. pasuje do mojej drobnej sylwetki.podoba się mojemu mężowi i absolutnie nie przeszkadza ani w noszeniu bikini ani seksownych biustonoszy.wykarmiłam tym mikrym biustem dwoje dzieci i nie wstydzę się usg piersi. trzeba pokochać to co natura dała!

przez ~Obserwatorka,
    2016-09-08 11:34:18

I namawianie do ściemy. "powiedz, że masz 5 lat mniej". LUDZIE. Prawda i bycie Sobą się liczy. Nie ściema.

przez ~Iwona,
    2017-04-23 17:23:33

To się łatwo mówi jak problem nie dotyczy nas, ja też miałam bardzo małe piersi i iwszyscy mi mówili że taki mój urok i że nic nie zrobię. Ale zdecydowałam się na operację piersi i uważam że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć :) bardzo zadowolona jestem teraz z ich kształtu i wielkości, jasne trochę bolu było ale trafiłam pod opiekę swietnej specjalistki z Łodzi Doroty Żukowskiej i wszystko jest ok. Dobry lekarz to 99% sukcesu

przez ~Domi,
    2018-04-17 11:37:09

Jakoś mało dla mnie przekonujące a miseczka b i śliczny koronkowy biustonosz to coś okropnego jak tylko taki zakladam od razu czuje się brzydko

przez ~Anonimowy typ,
    2018-08-11 23:43:24

Mi się osobiście bardzo podobają małe piersi, jestem facetem i wielu moich znajomych uważa podobnie

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij