[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Czy i jak ratować związek po zdradzie?

Nie ma znaczenia, czy zdradził on, czy Ty - trudno po tym odbudować zaufanie. Ale może warto dać sobie szansę? Chcesz spróbować? Oto podręczny niezbędnik WH do naprawy Twojego związku.

Przejdź do artykułu
    przez ~Jelly,
    2017-05-12 14:57:53

Myślę, że trzeba dawać sobie szansę, o ile to był jednorazowy skok w bok, a nie cała seria. Wybaczyłam mojemu chłopakowi, ale nie chciałam się do niego ponownie wprowadzać. To wszystko wymagało czasu. Zgodziłam się pójść na terapię do pani Bazyluk z Psychologgii. Ku mojemu zdziwieniu te wizyty coś zmieniły. Chyba wtedy zrozumiałam jak bardzo się kochamy.

przez ~rogacz,
    2017-07-22 13:12:41

to nie ma sensu zawsze będą wracać wspomnienia będziesz z tym walczył ja dałem drugą szansę i żałuję nie uwolnisz się od wspomnień jestem tylko dla dziecka. zapamiętaj złodziej zawsze będzie złodziejem a dziwka zawsze będzie dziwką

przez ~normalnyjestem,
    2019-06-04 18:59:12

Bzdury, zdrada niszczy wszystko i wszystkich, zostaje pogorzelisko, nigdy z pamięci się nie wymarze, nigdy nie zaufa, nigdy kawału o zdradzie nie opowie się ani z niego śmiać nie będziemy. Kiedyś ktoś porównał zdradę do rozbicia pieknego drogiego dzbany, można go posklejać ale zawsze będzie miał widoczne pęknięcia i straci na wartości do zera a można go wyrzucić i kupić nowy by cieszyć swoje oczy i duszę na nowo całkowicie zapominając o starym. Psychologowie tak kombinują by jak najdłużej klijent chodził do nich...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij