[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Czy częstotliwość seksu świadczy o bliskości w związku?

„Pary, które często uprawiają seks, czują się bardziej szczęśliwe”, „Częsty seks zapobiega kryzysom małżeńskim”, „Rzadki seks zwiększa ryzyko rozstania” – chyba każda z nas słyszała takie i podobne stwierdzenia. Czy to jednak na pewno prawda? Czy jeśli uprawiasz seks tylko 3-4 razy w miesiącu, to naprawdę masz gorszy związek? Przeczytaj i dowiedz się, jak często Polacy lądują w łóżku, ile seksu czyni nas zadowolonymi i co (ale tak naprawdę) cieszy tych, którzy znacznie przekraczają normy.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Barnaba,
  2019-07-29 13:45:46

  Ja mam z małżonką bardzo częste stosunki ale także czasami lubię zadzwonić na seks telefon i porozmawiać sobie z paniami, które oferują się na domenie https://sextelefon.net

 • avatar zgłoś
  przez ~Janek,
  2019-12-15 13:35:00

  Moja żona przez lata odmawiała mi sexu, a ja się na to godziłem. Doszło do tego, że robiliśmy to 2-3 razy w roku. W końcu doszedłem do wniosku, że wolę wcale niż tak mało. Żona nagle zaczęła się uaktywniać, ale we mnie ta część aktywności się wyłączyła. Ciało żony wzbudza we mnie odrazę. Jesteśmy razem ze względu na dzieci, ale to już nie jest małżeństwo. Na bok nie wyskakuję...jak już muszę to obejrzę sobie pornola i zrobię hand made. Ale innym odradzam takie życie. Jeśli żona zaczyna wydzielać sex to wiejcie jak najdalej. Nic już z tego nie będzie.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij