[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks / Związki

Dyskusja do tematu: Co jeść, by mieć większą ochotę na seks?

Brak ochoty na seks nie musi oznaczać, że coś złego dzieje się w Twoim związku. Winna może być zła dieta. Spróbuj zacząć jeść produkty, które specjaliści uznali za podnoszące libido. Oto najbardziej przez nich polecane.

Przejdź do artykułu
    przez ~Anka,
    2016-08-02 21:24:05

Spróbujcie tradycyjnych, ziołowych sposobów. Działały dawniej, działają i teraz http://zielarka.info.pl/zwiekszanie-libido-czyli-ziolowe-afrodyzjaki/

przez ~mariola,
    2016-09-19 10:53:06

U mojego męża niestety dieta nie przyniosła jakichś oszałamiających efektów, dlatego wybrał się do lekarza jak miał problemy z erekcją i dostał receptę na maxigrę go. Lek jest naprawdę świetny, bo zaczyna działać już po kilkunastu minutach, erekcja jest długotrwała i stuprocentowa. Więc nadal możemy się spontanicznie bawić w sypialni

przez ~gość,
    2018-01-15 17:24:27

Hej ja tez miałam ten problem.. ale mi pomógł Femin plus, jak coś daje linka ;) polecam http://nplink.net/UR9eUCUM

przez ~ruda,
    2018-11-30 23:02:32

Nie wiedziałam, że jedzeniem można poprawiać libido. Zdecydowałam się na korzeń maca i teraz codzienie biorę kapsułki herbaya z jego wyciągiem. Wydaje mi się, że ochota na seks mi się zwiększyła

przez ~Freya,
    2019-02-24 18:08:08

Ruda, całkiem fajny produkcik dla kobiet. Oprócz kilku znanych mi metod i ten zadziałał pozytywnie na libido. Dzięki czemu ostatni weekend był stosunkowo udany.

przez ~yola,
    2019-02-26 21:18:15

kupiłam sobie te kapsułki herbaya z korzeniem maca, bo od jakiegoś czasu moje libido zaczęło spadać. Dotychczas bardzo nam się dobrze w lóżku z mężem układało, więc nie chciałabym, żeby to się popsuło

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij