[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Przepisy

Dyskusja do tematu: 4 przepisy na dania z masłem orzechowym

Ponoć najlepiej smakuje wyjadane palcami prosto ze słoika. Być może jest w tym trochę prawdy, ale naszym zdaniem masło orzechowe zasługuje na specjalne miejsce przy stole. A nawet na cztery miejsca.

Przejdź do artykułu
    przez ~Lidia,
    2019-06-25 19:01:44

U mnie sprawdziła się Slimunox ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Slimunox efekty są widoczne do dzisiaj.

przez ~Kalina,
    2019-07-11 14:08:58

Mnie siostra namówiła do spróbowania Foreverslim, dzięki niemu poradziłam sobie z utrata nadwagi na amen, jestem za to mojej siostrze wdzieczna

przez ~Lena,
    2019-07-11 14:11:15

Tez się zgadzam co do foreverslim, u mnie to było stracenie w 2 miesiące 9 kilo ale opłacało się

przez ~Arielka,
    2019-07-11 14:24:41

Tez się zgadzam co do slimunox, zaczęłam go stosować jakies 3 miesiące temu i efekty sa już spore bo schudłam aż 12,5 kilo

przez ~Kamil,
    2019-07-29 21:54:51

troche za słodkie jak dla mnie te przepisy ale kto co lubi :P za duzo tam weglowodanów :D masło orzechowe najlepsze z pieczywem zytnim to nie ma tylu kalori :D a mosło zawsze robione samemu w blenderze bo sklepowe to nie wiadomo co tam jest :P tylko moc blendera musi byc wieksza zeby to udzwignał :D ja mam Philipiaka

przez ~Daro,
    2019-08-02 12:49:39

Gdzie taki blender moge obejrzec Kamil ?

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-08-07 06:57:22

Witam! Daro, blender Storm Philipiak Milano High Speed znajdziesz w jednym z naszych salonów stacjonarnych lub sklepie internetowym. Zapraszam na zakupy! Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

przez ~Dżana,
    2019-08-12 10:05:45

Kamil , to jaką ma moc ten blender? Czy radzi sobie z liśćmi ?

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-08-18 19:17:48

Witam! Dżana, blender Storm Philipiak Milano High Speed ma moc 1000 W. Z liśćmi poradzi sobie bez problemu. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij