[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Plany treningowe

Dyskusja do tematu: Płyń po formę: 5-tygodniowy plan treningowy na basen [tydzień 3, 4 i 5]

Jeśli czujesz, że podstawy masz opanowane, to czas, by rozpocząć pełne treningi pływackie. Jeśli nie masz pewności, że wszystko masz pod kontrolą, to powtórz jeszcze raz sesje z dwóch pierwszych tygodni. Tu znajdziesz propozycje 6 sesji, ale możesz je dowolnie układać i modyfikować, ale nie oznacza to rezygnacji z rozgrzewki i wyciszenia. Możesz odpuścić część dodatkową, jeśli nie masz czasu.

Przejdź do artykułu
    przez ~Hania,
    2019-01-11 14:56:39

Ja akurat uważam, że obecne odchudzanie bez wspomagania nie ma sensu. Sama brałam Slimunox i wiem, że bez tych tabletek nie dałabym rady

przez ~Gosia,
    2019-01-12 18:39:56

Ja też zdecydowałam się na te tabletki i okaząło się że wybranie Slimunox jako suplementu wspomagającego odchudzanie było bardzo dobrym pomysłem. 3 miesiące czasu i moja waga spadła o 15 kilo

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij