[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: Jak spalić tłuszcz: 11 zmian, by robić to szybciej

Nie tylko restrykcyjna dieta i ostry reżim treningowy pozwolą Ci utrzymać zgrabną sylwetkę. Musisz wiedzieć, jak podkręcić metabolizm. Osiągnij to, wprowadzając w swoim życiu drobne zmiany, które pozwolą szybciej spalać tkankę tłuszczową. Jeden warunek: musisz zastosować większość z nich.

Przejdź do artykułu
    przez ~Alalala,
    2016-04-19 17:52:02

Kompletne dno.

przez ~Joannna,
    2017-03-23 18:26:30

Beznadziejne te Wasze artykuły. Po gazetę na pewno nie sięgnę. Szkoda pieniędzy i przede wszystkim czasu na te Wasze bzdury.

przez ~dietetyk Anna fitfood,
    2017-03-30 20:04:24

by spalić tłuszcz trzeba używać więcej tłuszczu! ale koniecznie tłuszczu zdrowego w postaci olejów roślinnych zimnotłoczonych! U moich pacjentek najlepsze efekty daje olej lniany z czystym sumieniem mogę polecić lenvitol, kwasy omega-3 są turbo spalaczem tkanki tłuszczowej (szczególnie tej w okolicach brzucha).

przez ~Jarek,
    2017-09-28 16:32:26

Zgadzam się że kanapka ciemne pieczywo plus szynka czy polędwica plus sałata trzymają głód w ryzach przez 5 godzin taka zwykła domowa kanapka działa

przez ~gość,
    2017-10-02 11:36:30

każdy chyba powinien patrzeć na siebie, dla każdego dobre jest co innego tak mi się wydaje. Ja próbowałam 10 razy, fajnie i nie czasem coś z tego było czasem tylko sie namęczyłam. Dopiero tutaj (www.twojcel.eu) znalazłam złoty środek. Od Pani dietetyk dostałam rozpiskę tego co mozna i tego co nie mozna, tak fajnie zrobioną że w zasadzie mogłam prawie wszystko ale musiałam sie nauczyc w jakich ilościach mam to wszystko jadać :) byłam i jestem zadowolona bo chociaz juz tam nie chodzę mam 12 kg mniej i wiem ze to była zmiana na trwałe (poza cheat day) a nie na miesiąc :)

przez ~Picolo,
    2017-12-07 08:54:12

Ten Igor trener musi być strasznie cienki skoro tak żałośnie nachalnie szuka klienteli...

przez ~Aleksandra,
    2018-05-10 17:43:07

Ja za namową mojej koleżanki skorzystałam z treningu EMS w VictoryBody (w Warszawie). Wcześniej trenowałam metodą „tradycyjną”. Powiem szczerze, że w połączeniu z dietą elektrostymulacja to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób zrzucania kilogramów. Nie ma ryzyka kontuzji, organizm szybciej się regeneruje. Nie odczuwa się takiego zmęczenia, jak na tradycyjnej siłowni.

przez ~wasz towarzysz jarosłąw,
    2018-06-24 15:40:27

super porady, aż nabrałem ochoty na six packa, idę do lodówki , może jest już zimny , to wtedy będę spalał więcej kalorii , trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny , robię to dla Was :)

przez ~jeja,
    2018-08-10 05:21:34

Allegro -> 100% bezpieczne odchudzanie

przez ~Aga,
    2018-08-23 10:51:42

Jak spalić? A chociażby skorzystać z porad ze zbijamywage.pl :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij