[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: Diety pudełkowe: przegląd najciekawszych ofert

Nie każdy chce schudnąć. Dieta pudełkowa może pomóc osiągać różne cele. Oto nasz przegląd ciekawych propozycji. Dopasuj usługi cateringowe do swojego stylu życia.

Przejdź do artykułu
    przez ~mazda6,
    2018-06-09 15:58:52

Ciekawy artykuł, jednak brakuje mi tu kilku najbardziej znanych cateringów. Osobiście planuje skorzystać z Przełom w odzywianiu, bo cieszy się dosyć dobrą opinią wśród znajomych. Ale jeszcze przeglądam te opinie i jedno mnie dziwi - wiele cateringów nie posiada obsługi dietetycznej, a szkoda bo to moim zdaniem praktycznie dyskwalifikuje je.

przez ~Gabrysia,
    2018-07-17 11:28:25

uważam, że takie diety to świetna sprawa dla tych, którzy chcą się zdrowo odzywiać, a z jakiegos powodu nie mają czasu na gotowanie. Ja ostatnio jestem na takiej diecie ze względu na brak czasu i poświęcenie się wlasnej firmie. zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień by gessler. Jestem z niego mega zadowolona, bo jem zdrowo i smacznie.

przez ~Gość,
    2018-07-18 13:51:21

Firma Cateringowa http://personal-chef.pl/ udziela porady dietetycznej jak i trenera. Z tego co słyszałam klienci chwalą jedzenie i ich dostarczanie. Osobiście dałam się skusić, sprawdzić i stosuje ją 2 tygodnie, w między czasie powstała promocja i ciekawy konkurs. O wiele lepiej się z nią czuje , POLECAM :)

przez ~Olka,
    2018-07-19 16:13:55

Teraz można sobie wybrać w tych cateringach naprawdę rożne diety i podpasować je pod siebie. Ja zamawiam sobie dietę z tummy heaven, która w stu procentach mi odpowiada. Jem to co lubię i świetnie sie na niej czuję.

przez ~Eliza,
    2019-02-11 08:45:54

Super ze ktos wadł na pomysł cateringów dietetyczneych bo ja nie mam czasu zeby przygotwać sobie 5 posiłków na cały dzien rano :/ korzystam z https://wysmakowani.waw.pl/ od miesiąca i jeszcze nie zawiodłam się ani razu. Posiłki smaczne i dowozone zawsze o tej samej porze.

przez ~wujek,
    2019-02-28 19:56:49

Moglibyście napisać coś o Opitmal Fit z małopolski. Biją tam konkurencje na głowę przede wszystkim smakiem oraz bogatym wyborem diet i potraw. Jestem klientem prawie pół roku i nie zapowiada się żebym zmieniał usługodawce.

przez ~Filip,
    2019-03-07 20:33:44

Ja wybrałem optimal fit, wersja sport, bo dużo trenuję, ciągle jestem w ruchu, nie mam czasu na robienie posiłków. Te od optimal są smaczne.

przez ~Karo3,
    2019-06-14 21:13:17

W Krakowie to tylko Optimal Fit. Nic innego moim zdaniem nie jest tak smaczne i zróżnicowane. No i można sobie zamówić 'na spróbowanie'

przez ~Doma,
    2019-06-27 01:53:36

Ja mieszkam w Wieliczce i jem dietę Optimal Fit – więc nie tylko w Krakowie :p

przez ~Eudora,
    2019-07-14 09:17:46

Łaaał, może sama spróbuję tego Optimala :) Zdjęcia mają prześliczne, ale ciekawe jak ze smakiem i sytością

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij