[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: Diety pudełkowe: przegląd najciekawszych ofert

Nie każdy chce schudnąć. Dieta pudełkowa może pomóc osiągać różne cele. Oto nasz przegląd ciekawych propozycji. Dopasuj usługi cateringowe do swojego stylu życia.

Przejdź do artykułu
    przez ~niesamowite metamorfozy,
    2017-05-29 14:45:15

K84 Najistotniejsza w odchudzaniu jest motywacja drogie dziewczyny, ja kazdego dnia ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech niech odwiedza codziennie bloga; http://odchudzaniesasetka.blogspot.com

przez ~mazda6,
    2018-06-09 15:58:52

Ciekawy artykuł, jednak brakuje mi tu kilku najbardziej znanych cateringów. Osobiście planuje skorzystać z Przełom w odzywianiu, bo cieszy się dosyć dobrą opinią wśród znajomych. Ale jeszcze przeglądam te opinie i jedno mnie dziwi - wiele cateringów nie posiada obsługi dietetycznej, a szkoda bo to moim zdaniem praktycznie dyskwalifikuje je.

przez ~Aleksis,
    2018-07-06 15:10:47

Dieta pudełkowa teraz jest tak popularna, że jeszcze pół roku temu o czymś takim nie słyszałam a teraz gdzie nie wejdę. nie pójdę wszędzie dieta pudełkowa, catering dietetyczny itp. Firm chyba natworzyło się milion co wzmaga konkurencje i coraz to lepsze oferty dla nas po lepszych cenach i bardziej różnorodne ;). Ja korzystam z Cateringu w Białymstoku dokładnie z Zdrowego Smaku i sobie chwalę zdecydowanie. Jestem już z nimi 2 miesiące i bardzo na tak!

przez ~kasia,
    2018-07-09 12:18:00

diety pudełkowe są mega sprzyjające utracie wagi, regularności jedzenia, zaoszczędzonego czasu itp ;) Korzystam z mniam mniam catering i złego słowa do tej pory nie mogę powiedzieć, szybko z tego nie zrezygnuje :D

przez ~yorka,
    2018-07-11 14:20:40

według mnie takie diety pudełkowe to super sprawa ;). Teraz jest to bardzo popularne ;) na rynku jest sporo ofert do wyboru z czego tak już w nich raczej są podobne np. dla wegan, 1500 kcal, dla aktywnych itpppp. Długo wybierałam swoją ale zdecydowałam się po namowie kuzynki na mniam mniam catering którego sama używa i jest zadowolona z ich oferty ;) ja również na pewno zostanę z nimi na dłużej.

przez ~Gabrysia,
    2018-07-17 11:28:25

uważam, że takie diety to świetna sprawa dla tych, którzy chcą się zdrowo odzywiać, a z jakiegos powodu nie mają czasu na gotowanie. Ja ostatnio jestem na takiej diecie ze względu na brak czasu i poświęcenie się wlasnej firmie. zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień by gessler. Jestem z niego mega zadowolona, bo jem zdrowo i smacznie.

przez ~Honorata,
    2018-07-18 09:00:19

Mijał wczoraj mój drugi tydzień z dietą z pudełka i chyba, na prawdę, nigdy nie czułam się tak lekka. Widać, że miałam źle zbilansowaną dietę, czegoś było za dużo, domyślam się, że węglowodanów :D. Teraz nie mam uczucia pełności, nie czuje się źle, nie mam jakiś niestrawności jest super. Jem w końcu regularnie podobnie objętościowo porcje ;). Jest ok! Biorę swoje dania od mniam mniam catering ;). polecam zdecydować się na dietę pudełkową ;)

przez ~Gość,
    2018-07-18 13:51:21

Firma Cateringowa http://personal-chef.pl/ udziela porady dietetycznej jak i trenera. Z tego co słyszałam klienci chwalą jedzenie i ich dostarczanie. Osobiście dałam się skusić, sprawdzić i stosuje ją 2 tygodnie, w między czasie powstała promocja i ciekawy konkurs. O wiele lepiej się z nią czuje , POLECAM :)

przez ~Olka,
    2018-07-19 16:13:55

Teraz można sobie wybrać w tych cateringach naprawdę rożne diety i podpasować je pod siebie. Ja zamawiam sobie dietę z tummy heaven, która w stu procentach mi odpowiada. Jem to co lubię i świetnie sie na niej czuję.

przez ~AlicjaMaj,
    2018-07-23 11:37:26

Fajna sprawa z tymi pudełkami, bo zaoszczędzamy czas i mało tego jedzenie się w końcu nie marnuje! ;) Jest go tyle ile powinno być a tak to naniesiemy a potem połowę wyrzucamy. Dlatego wydaje mi się, że mimo wszystko diety pudełkowe się opłacają. Ja mam od LunaBox z Warszawy i wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij