[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: Bye bye, jo-jo! 14 patentów na skuteczne odchudzanie

Odchudzasz się i nic? Albo nawet gorzej – tyjesz bardziej niż przed dietą? Tym razem się uda! Łyknij trochę teorii, a będziesz cieszyć się rozmiarem, w jakim lubisz siebie najbardziej, i pełnym energii ciałem. Poznaj sposoby na odchudzanie bez efektu jo-jo!

Przejdź do artykułu
    przez ~ponurakosiarka,
    2016-05-08 18:12:35

Jak patrzę na propozycję menu dnia to nie wiem czy mam płakać, czy się śmiać. Jeśli ktoś ma zaciśnięty żołądek, to może i zje jedno jajko z kawą czy herbatą, ale zdrowa osoba musi zjeść więcej. Raz piszecie, żeby na śniadanie jest najwięcej, a innym razem podajecie propozycję dawki pożywienia dla kota.

przez ~Ewa83,
    2016-06-21 13:37:48

Mnie w celu osiągnięcia zmniejszenia wagi pomogło przyspieszenie metabolizmu, co uzyskałam przez przyjmowanie tabletek zawierających naturalne substancje z www.androslim.pl. W ciągu pierwszego miesiąca zmniejszyłam wagę o około 8 kilogramów i czuję się naprawdę fantastycznie. Ale oczywiście należy jeść zachowując rozsądek i dodać do tego jeszcze jakiś wysiłek fizyczny, nie boję się powiedzieć, że efekt jest gwarantowany!

przez ~Hanka,
    2016-08-30 09:04:38

Dla mnie skutecznym odchudzaniem jest zdrowe jedzenie, a nie jakaś restrykcyjna dieta, stosuje również kapsułki be light plus, żeby wszystko mi regulowały od środka i powstrzymywały od jedzenia słodyczy, działa skutecznie, wiec ja zadowolona jestem. Efektu jojo po 2 msc nie mam i nie będę mieć.

przez ~Ania,
    2016-09-21 12:19:44

Zdrowe jedzenie przede wszystkim, restrykcyjne diety powodują tylko późniejsze rzucanie się na produkty "zakazane". No i dużo siedzi w naszej głowie. Ile to razy zajada się emocje zamiast konstruktywnie sobie z nimi poradzić. Znalazłam grupę dla osób z takim problemem, zastanawiam się czy się nie zapisać bo brzmi super: https://www.facebook.com/events/515320288658808/

przez ~Majka,
    2016-09-26 13:45:07

Jak się odchudzasz tak jak ja to proponuje włączyć do kuracji figurena slim, po tym jak włączyłam ten preparat moje odchudzanie znacznie przyśpieszyło

przez ~majunka,
    2016-09-26 22:25:10

Na moja nadwagę pomogła poradnia centrum odchudzania i odżywiania Białystok. Bez nich nie byłabym dzis tak szczupla ;)

przez ~Mirka,
    2016-10-26 11:11:10

Katowanie dietami nie zawsze jest pomocne najlepiej jest zmienić jedzenie na zdrowsze. Warzywa, owoce, dania lekkie, a jeśli już smażone to olej najlepiej wybrać naturalny. Podobno rzepakowy jest najzdrowszy. Ja zamawiam oleje z green food z aromatami. Mają certyfikat bio i są dobrej jakości z witaminami i odpowiednim poziomem kalorycznym. Słodkości należy ograniczać, choć czasem można zrobić wyjątek. No i dużo ruchu, to jest klucz do sukcesu :)

przez ~gość,
    2016-10-31 00:03:00

A ja znam 15-sty sposób, najnowszy wynalazek, dopiero od miesiąca w Europie i już działa na moją znajomą Jolę, która w 2 tygodnie, chodząc na 20 minutowy spacer i jedząc co dusza zapragnie, straciła 4 cm w pasie. Mówię o tym w Internecie w Poniedziałek, Środę i Czwartek. Jeszcze tylko tydzień darmowych webinarów, zarezerwuj miejsce na mojej prelekcji klikając tutaj: https://kmteam.pl/?r=b1hvT

przez ~Maja,
    2016-10-31 12:39:30

UWAGA !!! UWAGA !!!! SUPER PROMOCJA - 30% !!! Zacznij działać już DZISIAJ i wejdź w Nowy Rok z wymarzoną figurą dzięki Brasilgreencoffee !! Razem z naszym kodem rabatowym SCHUDNIESZ lepiej i szybciej, wystarczy że zamówisz u nas produkt ze strony: brasilgreencoffee.pl

przez ~dietetykwarszawa pl,
    2016-11-09 12:16:08

Zmagasz się z nadwagą? Chcesz dobrać dla siebie odpowiednią dietę? Zgłoś się do najlepszego dietetyka w Warszawie – pomożemy ci. dietetykwarszawa pl

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij