[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: 10 przepisów na lody i sorbety

Lody i sorbety, które nie szkodzą zgrabnej sylwetce, dbają o cerę, pamięć i koncentrację, dobry humor i poziom cholesterolu? Tak! Jacob Kenedy, jeden z najsłynniejszych cukierników, zdradza WH swoje sekrety. Oto 10 zdrowych i pysznych przepisów na domowe lody i sorbety.

Przejdź do artykułu
    przez ~Andzia,
    2019-07-29 21:51:39

te z migdałami najlepsze :D mmmm tylko wez to zmiel :P moj ostatni mikser nie podołał orzechom :P teraz mam philipiaka blender i daje rade bo moc wieksza :D

przez ~Dori,
    2019-08-02 14:16:18

tez niedawno kupiłam blender to swietny przyrzad w kuchni :D tak ułatwia mi to zycie :D no i nowe przepisy moge wykorzystywac :)

przez ~warto,
    2019-09-09 21:52:26

dokładnie warto jest sobie zainwestowac w sprzet kuchenny bo to poszerza mozliwosci tworzenia w kuchni :D blender to obowiazek w gotowaniu

przez ~kilof,
    2019-09-29 18:41:55

kiedys sie recznie robiło takie lody :D ale trzeba było miec krzepy :) teraz wystarczy bender czy mikser miec :D dobrze miec takie sprzety 10 min i lody gotowe

przez ~tosia,
    2019-10-06 09:38:35

Też mam blender philipiaka i przygotowuję w nim nie tylko lody, ale i też wspaniałe zupy kremy. Dzięki temu moja rodzina je ciekawe i zdrowe posiłki.

przez ~Niuta,
    2019-10-07 08:41:30

Mój sposób na domowe lody to śmietanka 36% odrobina cukru lub jakieś owoce i kostki lodu. Wrzucam wszystkie składniki do blendera philipiaka i po kilka sekundach mam lody , jeszcze godzina dwie w lodówce i gotowe.

przez ~Edyta,
    2019-10-08 20:49:04

Dla mnie to istotna informacja ale nikt nie wspomina czy ten blender Philipiaka to jest ręczny czy kielichowy?

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-10-11 19:19:04

Witam! Edyta, blender STORM PHILIPIAK MILANO HIGH SPEED to blender kielichowy. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

przez ~sonia,
    2019-10-26 20:16:11

Taki blender philipiak to gdzie będzie dostępny? Chętnie się z nim zapoznam na żywo.

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-11-01 17:12:56

Witam! Sonia, blender Storm Philipiak Milano High Speed jest dostępny w naszych salonach stacjonarnych lub sklepie internetowym shop.philipiakmilano.pl Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij