[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: 100 najlepszych produktów z supermarketu

W sklepie wszystko wygląda na zdrowe i smaczne. Czy aby jednak zdrowe odżywianie i zakupy w supermarkecie można pogodzić? Jak najbardziej! Zobacz sama: przedstawiamy Ci 100 najzdrowszych produktów z supermarketu.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Ania,
  2016-12-30 13:30:08

  U mnie ostatnim odkrycie były słoiki firmy frykas, w sensie - dania gotowe. Niepozorne, ale mega smaczne, kilak już próbowałam. Do tego nie sa drogie i mają naprawdę jak na dania gotowe bardzo sensowny skład! I o ile staram sie sama gotować, to jak czasu nie starcza, to ratuję się daniami od nich

 • avatar zgłoś
  przez ~Anka,
  2017-02-08 05:58:29

  Kapusta kwaszona nie ma tych samych właściwości co kapusta kiszona. Ta pierwsza nie jest poddana naturalnym procesom kiszenia a jedynie zakwaszana octem.

 • avatar zgłoś
  przez ~gongol,
  2017-07-21 00:07:04

  Jeżeli o mnie chodzi, to dorzucę do tego dania gotowe frykas. Nie są drogi, mają bardzo fajny skład, są mega smaczne. I ogólnie zawsze mam słoiczek lub dwa, w razie, gdybym po prostu nie miał czasu ugotować sobie czegoś sam :)

 • avatar zgłoś
  przez ~Syla,
  2019-07-09 21:11:19

  Zdrowe odżywianie jest ważne, ale dieta musi być przygotowana przez dietetyka, dlatego polecam dietę cambridge

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij