[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Odżywianie

Dyskusja do tematu: Świeże soki: energia w płynie

Świeże soki owocowe to doskonałe źródło błonnika, witamin i minerałów. Dlaczego jeszcze warto chwycić za sokowirówkę? Zobacz nasze kompendium sokotwórstwa i sprawdź, czemu wyciskanie soków powinno stać się Twoim zdrowym nawykiem.

Przejdź do artykułu
    przez ~agi,
    2016-11-09 23:33:44

Kocham soki, mam teraz lepszy sprzęt od philipiaka, wyciska zarówno surowiec włóknisty jak trawa pszeniczna i zioła, jak i wszystkie owoce. Natomiast sokowirówki nie radzą sobie z tym zadaniem zbyt dobrze. Lepsza wyciskarka bez dwóch zdań.

przez ~Julia,
    2018-08-13 12:37:18

Teraz kiedy jest dużo wyciskarek na każdą kieszeń to i ja zaczęłam pić soki Przeważnie piję soki z warzyw wg. przepisu https://terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Mam markową wyciskarkę Hurom i robię soki dla całej rodziny. Mogę potwierdzić świetne działanie soków. Sok z wyciskarki daje energię i poprawia urodę (włosy, skóra).

przez ~Celi,
    2019-03-24 13:15:19

Zdecydowanie popieram komentarz wyżej :D agi ma racej że Philipiak daje rade tez ostatnio zaczełam na nim tworzyc receptury sokowe :D

przez ~Tina,
    2019-03-27 18:57:55

Soki z pospolitej sokowirówki nie maja tyle wartości odżywczych co sok w wyciskarki wolnoobrotowej. Gęsty, energetyczny zarazem orzeźwiający. Warto zainwestować w dobrą wolnoobrotówkę.

przez ~nella,
    2019-03-30 16:30:28

Wyciskarka z philipiaka - Slow Juicer króluje także w mojej kuchni. Moje dzieci uwielbiają z niej soki i już dawno zapomniały o słodzonych napojach ze sklepu.

przez ~OLga,
    2019-04-08 20:15:33

Jaką moc ma ta Twoja wyciskarka i ciezko jest ją umyć ? Bo moja juz mnie męczy i szukam czegoś innego.

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-04-13 20:25:48

Witam! Olga, wyciskarka Slow Juicer Philipiak ma moc 150 W. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

przez ~frania,
    2019-04-22 10:18:49

Slow Juicer za jaką kwotę można kupić?

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-04-26 18:08:00

Witam! Frania, wyciskarkę Slow Juicer Philipiak kupisz już za 2800 zł. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

przez ~Anna,
    2019-04-30 07:49:36

Dziewczyny , czy to prawda ze wyciskarkę philipiaka można zaadaptować jeszcze do innych czynności?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij