[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Newsroom

Dyskusja do tematu: Podejmij treningowe wyzwanie z Pumatrac. Aplikacja treningowa Puma już dostępna!

Puma wprowadza na rynek polski nową polską wersję aplikacji Pumatrac. Oprócz klasycznej funkcji śledzenia biegu, inteligentny coaching sprawia, że ​​aplikacja jest jeszcze bardziej interesująca dzięki współpracy ze światowej sławy sportowcami i trenerami.

Przejdź do artykułu
    przez ~Maja,
    2018-11-21 22:49:37

Świetna sprawa. Motywatorek w postaci tej aplikacji zawsze przy Tobie!! nie zapomnijcie przy ćwiczeniach o zabezpieczeniu swojego smartfona dobrą obudową , np. elastyczną, żelową bądź skórzanym etui . Na etuitelefon pl z pewnością coś dla siebie znajdziecie. https://etuitelefon.pl/eleganckie-etui-do-iphone-obudowa-bambusowa-czy-skorzany-pokrowiec-na-iphone/

przez ~Kasia,
    2019-09-14 10:22:01

Mam pytanie. Ściągnęłam sobie tę aplikację i próbuję założyć konto. W momencie gdy przechodzę do miejsca, w którym trzeba podać jak lubię aktywnie spędzać czas nie ma nic do kliknięcia i nie mogę przejść dalej. Czy ktoś tak miał i wie co z tym zrobić?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij