[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Lekcja życia

Dyskusja do tematu: Porzadki w domu: 12 patentow na blysk

Sprzątanie wcale nie musi być karkołomnym wyzwaniem. Wystarczy, że poznasz nasze patenty na porządek. Podpowiadamy, jak skutecznie i szybko pokonać brud. Niech Twoje sprzęty domowe i przedmioty codziennego użytku lśnią niczym u Perfekcyjnej Pani Domu.

Przejdź do artykułu
    przez ~forticzi,
    2017-09-22 22:24:09

Fajne pomysły na sprzątanie. :) Ja mogę zdradzić swój patent - robot automatyczny do sprzątania. Nie wierzyłam, że wysprząta mi cały dom i jeszcze umyje podłogi, a jednak. Wypożyczyłam sobie na test robota PREVAC od Mamibota - https://mamibot.tech/pl/wypozycz/39-wypozyczenie-prevac.html na 7 dni i rzeczywiście efekt był. Nie musiałam odkurzać, robot sprzątał jak byłam w pracy. Jak wracałam było czyste. Ostatecznie kupiłam i teraz mam czyściutkie podłogi. Szkoda, że nie wymyślili robota, który sprząta w szafkach :D

przez ~halo,
    2018-01-07 07:41:59

halo

przez ~karolina,
    2018-01-07 07:44:04

Ja tak jak ktos powyzej - niepotrzebne mi rady "dla prawdziwych minimalistek", ale po prostu kupilam sobie porzadny odkurzacz. Porzadny czyli sprząta sam. Electrlux i9 Pure, cudko, ktore wlaczam przez aplikacje. Wlasna mama mi zazdrosci :D

przez ~petty,
    2018-01-07 18:05:27

dla mnie to nie problem - sprzatam na biezaco, do tego dochodzi elektrolux pure i9 ktory bardzo pomaga w temacie odkurzania i jakos to leci ;)

przez ~indianin,
    2018-01-29 20:03:28

dokładnie z tym odkurzaczem automatycznym to się zgadzam! ja byłem sceptyczny ale teraz mamy taki roomba 895 z wi fi, że można zdalnie sterować no i to po prostu odwala połowę roboty za nas

przez ~krysia,
    2018-02-17 22:23:54

Ten electrolux to jakaś nowość, bo w sumie jak rok temu kupowałam odkurzacz to nie kojarzę takiego sprzęciku ;)

przez ~Kalina,
    2019-10-07 18:41:57

Ja wzięłam się na sposób i wszystkie "przydasie" przewiozłam do magazynu samoobsługowego, który wynajęłam stosunkowo niedawno. Wiem, że tam moje rzeczy są bezpieczne i mają odpowiednie warunki a i dostęp mam tam przez całą dobę. Jeśli mogę polecić to proponuję też takie rozwiązanie. Ja wynajmuję w Less Mess Storage.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij