[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Lekcja życia

Dyskusja do tematu: Kobiety w podróży: 6 patentów na wyjazd w pojedynkę

Nadeszły wakacje, czas urlopowych szaleństw i dalekich podróży. Masz jednak dość głośnych przyjaciół i zorganizowanych wycieczek? Jeśli zastanawiasz się nad samotnym wyjazdem, najlepiej w nieznane, przeczytaj, jak robić to bezpiecznie.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~lalamido,
  2016-10-02 20:54:57

  Jasne, że można podróżować samej, ale dla mnie podróż w pojedynkę nie jest tak samo fajna, bo po prostu nie mam się z nikim dzielić wrażeniami. Jasne, że samemu jest się bardziej niezależnym, chodzi się własnymi ścieżkami, pełna swoboda. Ale czym jest swoboda, jeśli emocjami nie można się podzielić. Szczerze mówiąc ostatnio (a przychodzi to z wiekiem) coraz bardziej przekonuje się do wycieczek zorganizowanych, a jeśli nie - to na pewno zwiedzania z przewodnikiem. Po prostu więcej można wynieść. Fajnym patentem n...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Lenka,
  2018-04-17 21:46:04

  Wiadomo, że samotny wyjazd to wolność i swoboda, zwiedzasz i robisz co chcesz, ale jest zawsze ryzyko, że zaczepi Cię facet, który chce tylko przygody, ja tak miałam,na szczęście nic się nie stało.Ale to smutne, że inni poznają fajnych

 • avatar zgłoś
  przez ~Lileczka36,
  2018-10-07 18:39:15

  Jak wyjeżdżałam sama na wycieczkę, zawsze wykupowałam wycieczki z biura podróży. Po jakimś czasie postanowiłam zmienić biuro na Travelinc. Tak poznałam mojego obecnego męża, z którym teraz co sezon wykupujemy wycieczki właśnie w tym biurze :)

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA