[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Lekcja życia

Dyskusja do tematu: Jak zmienić swoje życie, by być szczęśliwą?

Tak, wtulenie się w ramiona Ryana Goslinga i rejs jachtem po Lazurowym Wybrzeżu to wymarzona recepta na szczęście. Jednak wcale nie musisz robić wielkich rzeczy, by być radosna jak skowronek.

Przejdź do artykułu
    przez ~Aloe,
    2016-12-08 04:34:15

Przyznam, że porady naprawdę fajne, może trochę banalne i proste, ale ciekawe. Ja jak chciałam zmienić swoje życie zaczęłam chodzić tutaj http://harmonia-krakow.pl/ na zajęcia z rozwoju osobistego, bardzo dużo mi one dały.

przez ~Aggi,
    2019-04-17 11:23:00

Ja sama nie potrafiłam i pomogła mi w tym Ola Łomzik, która jest moim coachem. Wspaniała, charyzmatyczna i spokojna osoba, której głos nie dość, że uspokaja to jeszcze motywuje do działania. Z jej pomocą weszłam w głąb siebie i dowiedziałam się co powinnam zmienić, żeby być szczęśliwa. Odkąd dużo z Olą rozmawiam to moje życie zmieniło się o 180 stopni w końcu czuję, że żyję!

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij