[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Lekcja życia

Dyskusja do tematu: Dlaczego warto przejść na weganizm [spowiedź byłego mięsożercy]

Jeszcze niedawno przejście na zieloną stronę mocy wiązało się z wyrzeczeniami i krzywymi spojrzeniami babci przy niedzielnym obiedzie. Na szczęście moda na wege i wegan zmieniła układ półek w sklepach, rankingi najlepszych knajp, a nawet znaczenie nieśmiertelnego „Zjesz coś jeszcze?”. Sprawdź, jak zostałem jednym z wojujących wegan, i dołącz do nas.

Przejdź do artykułu
    przez ~MamyPlanete BojowaLevanWOrbicie,
    2018-11-03 16:48:44

zależy wszystko od grupy krwi, A,AB mogą być na roślinach ale tez nie do konca, przeważnie tzw wegetarianizm konczy sie chlebotarianizmem i cukroholizmem co wzmaga agresje i postarza ciało, potrzeby ciala i nowa filozofia jego wlasciciela nie ida nigdy w parze, wystarczy upic wegetarianiana i postawić go przed mięsnym stolem, zje wszystko bo ciało z wylaczonym mózgiem tego pożąda dla przetrwania, zwierzęta hodowlane nie przetrwają bez człowieka miesiąca, wiec nie hodowanie oznacza koniec krowy swini kury itd.,...więcej

przez ~gość 7,
    2019-04-20 18:48:01

To bzdura co do związku grupy krwi i preferencji żywieniowych mam 0 Rh+ nigdy nie przepadałam za mięsem a q szczególności wędlinami. Jadam b.mało przetworzonej żywności

przez ~Dankis,
    2019-04-21 08:44:22

Pewnie nigdy nie zrezygnuję z mięsa , jednak artykuł inspiruje do zmniejszenia ilości spożywanego mięsa . Czasami robię wegańskie dania (zupa z soczewicy , falafel ...) moja rodzina je bardzo lubi . Po przeczytaniu myślę że, warto zwiększyć ilość wege i zmniejszyć ilość mięsa . Dziękuję za inspirację .Daniel. dankis@onet.eu .

przez ~CXGDG,
    2019-04-21 21:06:54

Bełkot. To normalne ,że zwierze się zabija żeby jeść. Idź przekonać lwa żeby nie zabijał dla mięsa. Ja osobiście uważam ,że powinno się jeść z umiarem jak i mięso tak i rośliny. W końcu schabowy najlepiej smakuje z ziemniakami i ogórkiem kiszonym. A co do gazów cieplarnianych to lepiej zacznijcie od elektrycznych "eko- samochodów" i tej bujdy na resorach. Może zaczniemy zatykać wulkany bo one najwięcej wydzielają gazów cieplarnianych.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij