[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Lekcja życia

Dyskusja do tematu: Dlaczego warto przejść na weganizm [spowiedź byłego mięsożercy]

Jeszcze niedawno przejście na zieloną stronę mocy wiązało się z wyrzeczeniami i krzywymi spojrzeniami babci przy niedzielnym obiedzie. Na szczęście moda na wege i wegan zmieniła układ półek w sklepach, rankingi najlepszych knajp, a nawet znaczenie nieśmiertelnego „Zjesz coś jeszcze?”. Sprawdź, jak zostałem jednym z wojujących wegan, i dołącz do nas.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~MamyPlanete BojowaLevanWOrbicie,
  2018-11-03 16:48:44

  zależy wszystko od grupy krwi, A,AB mogą być na roślinach ale tez nie do konca, przeważnie tzw wegetarianizm konczy sie chlebotarianizmem i cukroholizmem co wzmaga agresje i postarza ciało, potrzeby ciala i nowa filozofia jego wlasciciela nie ida nigdy w parze, wystarczy upic wegetarianiana i postawić go przed mięsnym stolem, zje wszystko bo ciało z wylaczonym mózgiem tego pożąda dla przetrwania, zwierzęta hodowlane nie przetrwają bez człowieka miesiąca, wiec nie hodowanie oznacza koniec krowy swini kury itd.,...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~gość 7,
  2019-04-20 18:48:01

  To bzdura co do związku grupy krwi i preferencji żywieniowych mam 0 Rh+ nigdy nie przepadałam za mięsem a q szczególności wędlinami. Jadam b.mało przetworzonej żywności

 • avatar zgłoś
  przez ~Dankis,
  2019-04-21 08:44:22

  Pewnie nigdy nie zrezygnuję z mięsa , jednak artykuł inspiruje do zmniejszenia ilości spożywanego mięsa . Czasami robię wegańskie dania (zupa z soczewicy , falafel ...) moja rodzina je bardzo lubi . Po przeczytaniu myślę że, warto zwiększyć ilość wege i zmniejszyć ilość mięsa . Dziękuję za inspirację .Daniel. [email protected] .

 • avatar zgłoś
  przez ~CXGDG,
  2019-04-21 21:06:54

  Bełkot. To normalne ,że zwierze się zabija żeby jeść. Idź przekonać lwa żeby nie zabijał dla mięsa. Ja osobiście uważam ,że powinno się jeść z umiarem jak i mięso tak i rośliny. W końcu schabowy najlepiej smakuje z ziemniakami i ogórkiem kiszonym. A co do gazów cieplarnianych to lepiej zacznijcie od elektrycznych "eko- samochodów" i tej bujdy na resorach. Może zaczniemy zatykać wulkany bo one najwięcej wydzielają gazów cieplarnianych.

 • avatar zgłoś
  przez ~Lisa,
  2020-03-09 03:22:18

  Do CXGDG, ale Ty nie jesteś qrwa lwem. Lwy są miesozercami, ludzie są wszystkozerni. Mięsa nie potrzebują, aby się najeść czy aby być zdrowymi. Ludzie jedzą mięso, bo im usmażone, przyprawione smakuje. A jak z Ciebie taki lew, to idz na pole i ugryz krowę w tyłek. Tylko wcześniej napisz, gdzie i kiedy masz zamiar to zrobić, to zwołam kumpli i przyjdziemy z popcornem. Lewku.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA