[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Lekcja życia

Dyskusja do tematu: Ch***wa Pani Domu: Najpierw kobieta, potem matka

Ciało zmienia się od razu po urodzeniu dziecka. Inne zmiany zachodzą wolniej, za to często nieodwracalnie.

Przejdź do artykułu
    przez ~Marta,
    2019-08-14 15:16:24

Piękny i mądry tekst. Dziękuję Magda!

przez ~Lukrecja,
    2019-08-19 21:31:13

Cieszy mnie, ze przed popelnieniem zyciowego bledu uchronila mnie wrodzona niechec do dzieci i ich posiadania. Ze dzieki niej nie uleglam ogolnej presji posiadania potomostwa. Mam 41 lat i wiem, ze gdybym zostala matka wbrew wlasnym uczuciom 'bo tak trzeba', 'bo jak urodzisz, to ci sie zmieni' itp., itd., to bylabym teraz nieszczesliwa i mocno tego zalowala. Kazdy powinien podjac ta decyzje swiadomie i samodzielnie.

przez ~Ewelinka,
    2019-08-22 20:32:37

Fajny tekst, ja dopusalabym jeszcze oprócz odwagi dot. prowadzenia samochodu i asertywności to potrzebę szacunku. Mianowicie od kiedy jestem mamą nie daje sobą pomiatać i jasno artykłuję swoje potrzeby i oczekiwania, nikomu nie pozwalam już być opryskliwym dla mnie przez telefon ani w kontakcie bezpośrednim. Macierzyństwo daje w kość, dlatego należy się szanować, dawać szacunek ale umieć też go sobie brać ;)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij