[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Kariera

Dyskusja do tematu: Tam nie chcesz pracować [10 najgorszych stanowisk]

Ciężka praca, niski prestiż społeczny i słabe zarobki – to charakterystyczne cechy zawodów, o których chyba żadna z nas nie marzy. Zobacz, w co się pakować tylko w dwóch przypadkach: gdy nie masz akurat innego wyjścia albo gdy jest to jednak Twoja pasja (bo i tak się przecież zdarza).

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Kry-cha,
  2018-11-18 16:00:11

  Lepiej wykonywać taką pracę niż być

 • avatar zgłoś
  przez ~gfgsd,
  2018-12-14 15:34:26

  Autorka artykułu powinna zaznajomić się z kodeksem pracy i wysokością stawki minimalnej jaka jest w Polsce, potem dopiero pisać na temat zarobków netto.

 • avatar zgłoś
  przez ~Pa-ula,
  2019-01-21 20:15:17

  Uwłaczające jest to co piszecie. Żadna praca nie hańbi, a co z panią lekkich obyczajów? To jest praca marzeń bo zarobki duże? Milion razy bardziej wolałbym być szwaczka, kasjerka czy sprzątaczka.

 • avatar zgłoś
  przez ~Marlena,
  2019-06-18 07:45:02

  Zanim się napisze głupoty,zawsze warto się zastanowić.A przede wszystkim sprawdzić JAKIEW sa place w Polsce i JAKA jest minimalna i ILE placa na kasie choćby markety wciąż szukające ludzi. My NIE uważamy ze praca kasjerki jest zla ,bo wymaga cech szczególnych,chocby swietnej pamięci do kodow roznych towarów,bo na szukanie w pomcach nie ma czasu.I sprawdzcie sobie ILE placi kasjerkom ( i kasjerom) choćby Lidl ,zanim znowu napiszecie poodbne bzdury. W czym jest zla praca bibliotekarki,jesli ktoś lubi czytac i uc...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~kaleson,
  2019-06-18 09:15:49

  Coś Wam się chyba w tych pseudodziennikarskich móżdżkach pokiełbasiło, że mylicie najmniej opłacane zawody z najgorszymi. Idźcie sobie ponurkować w szambie - zapewniam, że to o wiele gorszy zawód, niż sprzątaczka.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij