[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Kariera

Dyskusja do tematu: Rozmowa z szefem: jak rozmawiać o podwyżce i awansie w pracy?

Jak rozmawiać o podwyżce? Jak się upomnieć o awans? O sposobach na trudne rozmowy w pracy opowiada nasz ekspert. Poznaj najlepsze taktyki i przygotuj się do rozmowy z przełożonym.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Marlena,
  2018-12-31 06:08:45

  Niestety ,te porady to najlepszy sposób ,żeby przy najbliższej okazji stracic prace. Najpierw trzeba się zastanowić,dlaczego inni dostają podwyżki i awanse,a ja NIE .To ,ze samemu uważa się,ze pracuje więcej i lepiej,NIC nie znaczy,bo ocenia to nie pracownik ,ale "gora".I z pewnoscia nie warto stawiac przelozonego pdo sciana kazac mu cos "przemyslec" a zwłaszcza "dac ostateczna odpowiedz z atydzien".NIKT nie lubi być stawiany pod sciana a naoewno nie przlozony. I zanimsie wogole poruszy temat,warto się zorient...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Zenek,
  2018-12-31 11:30:20

  Dobre ale się usmialem!! Masz 1 tydzień na przemyślenie … bha hha haha hhah A co jak pracodawca powie wypad z baru ??? Autor w ogóle tego nie przemyślał .. Jeśli chcecie stawiać pracodawcę pod ściana to najpierw trzeba mieć alternatywę, co zrobić jak mnie oleją :/ Jeśli nie macie alternatywy a pracodawca się wypnie na Was to albo Was sam zwolni albo sami odejdziecie bo po takiej akcji relacje mogą być bardzo słabe pomiędzy Wami Pracujecie w Polszy a to jest 3 świat jeśli chodzi o rynek pracy.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij