[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Kariera

Dyskusja do tematu: Jak oszczędzać pieniądze: 19 rad

Każdy chce mieć pieniądze, niestety nie każdemu przeznaczona jest wygrana w lotto. Pozostaje tylko przeprogramować swoje myślenie o pieniądzach. Oto 19 wskazówek, jak obniżyć wydatki, zarabiać więcej i zacząć oszczędzać.

Przejdź do artykułu
    przez ~Arek,
    2016-06-15 18:57:27

Bardzo ciekawy artykuł. Ja w pewnym momencie trafiłem na tzw. konta oszczędnościowe prywatnych firm. Jak to działa? Zasada jest dziecinnie prosta, ustalamy sobie miesięczna kwotę, która ma być oszczędzana. Najważniejsze, aby robić to regularnie, żeby wyrobić sobie nawyk. Ogromnym plusem jest fakt, iż pieniądze są zamrożone przez pewien okres. Po prostu nie korci mnie żeby je wyciągnąć. Dodatkowo nasza skarbonka jest oprocentowana co daje nam zysk. Widziałem takie same rozwiązania w banku, aczkolwiek różnica jaka...więcej

przez ~eos,
    2016-08-09 08:34:56

warto zrewidowoć wszystki rachunki jakie mamy w domu, a nie byc u jednego uslugodawcy cały czas

przez ~mirek,
    2016-08-12 14:23:48

własnie jeden usługodawca i o to mi chodziło z tym wszystkim

przez ~feri,
    2016-08-15 22:13:50

chyba chodzi o to, ze nie trzeba byc w jakims rwe ale jest duzo teraz do wyboru

przez ~karola,
    2016-08-16 08:22:39

my mamy i gaz i prad w jednym miejscu - novum. trochę przez przypadek, ale ze wyszlo taniej to nie szukaliśmy niczego innego. ktoś ma cos innego?

przez ~ada,
    2016-08-23 08:18:01

a ja nawet nie słyszlam o tym, że można sprzedawcę prądu zmienić. Ciekawe..

przez ~wojtek,
    2016-08-26 14:02:04

ja zaoszczędziłem jakieś 10 % w firmie novum, wcześniej zawsze na minusie byłem

przez ~kokorino,
    2016-09-28 09:20:29

Fajną formą oszczędności jest też np. odkładanie z konta w telefonie pieniadze na konto bankowe. Mi co miesiąc coś tam zostaje na koncie i zamieniam na kaskę :) można to zrobic na zamiensms.pl

przez ~Wojtek- Stabilizacja Finansowa,
    2017-01-15 21:47:08

Świetny wpis. W tym krótkim tekście znajduję się esencja tego co powinniśmy wiedzieć na temat oszczędzania i sposobów na oszczędzanie. Oczywiście każdy z powyższych akapitów można rozwinąć na osobny artykuł (część z tych tamatów znajdziesz w bardziej szczegółowych wpisach u mnie na blogu- www.stabilizacja-finansowa.blogspot.com). Oraz listę śmiało można by powiększyć o kilka dodatkowych punktów, ale myślę, że i tak powyższy artykuł powinien bać co niektórym co myślenia.

przez ~anka,
    2017-02-26 13:20:17

tracenie kasy- lobbyści na niepotrzebnych ubezpieczenia na piramidkach finansowych na wszelkich niepotrzebnych czynnościach prawnych, np. zmiana imienia bez wyraźnej przyczyny, sądzeniu się o 200, 300 zł, słaniu wniosków do CBA dodatkowe mieszkanie na kredyt, którego nie możesz wynająć na zakup ziemi pod budowę domu, jak się nie budujesz na wynajmowaniu biura jak jesteś freelancerem w pojedynkę np. grafik, tłumacz, lektor (możesz wynająć salę na godziny) na kolejnych teoretycznych kursach i konferencjach ...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA