[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Zbuduj formę i sylwetkę w domu

Najlepsze treningi są równie skuteczne co bezpieczne, ale dziś znaczenie ma nie tylko zabezpieczenie przed kontuzjami. Treningi wideo pozwolą Ci w domu ćwiczyć z trenerem w czasie rzeczywistym i poprawiać kondycję, sylwetkę i zdrowie równie skutecznie co w klubie fitness.

Przejdź do artykułu
    przez ~Dorota,
    2020-03-22 11:54:02

Widzę, że coraz częściej można znaleźć fajne treningi online. Taak, wykorzystajmy ten czas najlepiej jak potrafimy i zadbajmy o siebie! Ze swojej strony mogę jeszcze polecić aby nie wychodzić z domu nawet do lekarza tylko korzystać z lekarza online. Ja go mam w moim Medipakiecie i polecam każdemu zainwestować w takie rozwiązanie.

przez ~Wiktoria,
    2020-03-23 19:11:59

Ja codziennie ćwiczę jogę na youtube i podobnie jakby cos się działo to będę korzystać z teleporady, bo również mam ubezpieczenie z grupy luxmed.

przez ~Filipinka,
    2020-03-24 11:36:16

Dobra forma to jest podstawa do dobrego samopoczucia a oczywiscie za tym idą lepsze wyniki badań, ja się staram badać okresowo, u mojego ubezpieczyciela czyli w medipakiecie.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij