[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Totalna przemiana [metamorfoza Sylwii]

Jeszcze 4 lata temu nie znosiłam ruchu. W szkole unikałam lekcji wuefu. Teraz jestem trenerem i dietetykiem. Pomagam innym otyłym i zagubionym, jak ja kiedyś.

Przejdź do artykułu
    przez ~Dosia,
    2018-12-30 19:16:33

Odkąd stosuje Slimunox waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimunox.

przez ~Iwanka,
    2019-01-11 14:59:51

Doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów są tabletki Slimunox.Mi dzięki tym tabletką udało się zrzucić całą nadwagą z którą walczyłam jakiś czas.Dla ważną rzeczą było to że te tabletki pozwoliły mi zrzucić te kilogramy w sposób bezpieczny dla zdrowia.

przez ~Celina,
    2019-01-12 18:43:23

W walce z otyłością postawiłam na Slimunox. Potrzebowałam czegoś co hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Reszte chciałam zrobić sama odpowiednią dietą. Nie pomysłała bym nawet że same tabletki tak bardzo pomogą mi zrzucić zbędne kilogramy. Schudłam blisko 10kg w 3 miesiące.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij