[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Poranny trening: 7 zalet sportu o świcie

Im dłuższy dzień, tym więcej masz rzeczy do zrobienia i tym trudniej znaleźć czas na trening. Dlatego spróbuj się zmotywować: wstań chwilę wcześniej i rozpocznij dzień ulubionymi ćwiczeniami. Satysfakcja gwarantowana!

Przejdź do artykułu
    przez ~Becia,
    2018-08-21 16:57:23

taka mała dyskretna reklama przemycona w komentarzu ... ciekawe ile za to płacą i czy ktoś się na to jeszcze nabiera ;) Ja doradzam zdrową dietę i ruch ! I tu mogę zaręczyć że działa !

przez ~Tomasz,
    2018-12-03 02:03:41

Ja od jakiegoś czasu ćwiczę u siebie na osiedlu na świeżym powietrzu w miejscu zwanym Otwarte strefy aktywności. Firma Fitpark z tego co wiem stawia coraz więcej takich stref w różnych miastach i moim zdaniem warto z tego korzystać

przez ~gość,
    2018-12-12 21:07:01

Rano jestem w stanie zrobić kilka ćwiczeń rozciągających.Zdecydowanie lepiej funkcjonuję w ciągu dnia. Poza tym łatwiej zgubić brzuszek.

przez ~rama,
    2019-01-29 06:56:16

No dla mnie największą zaletą jest najmniejsze stężenie smogu :D a poza tym szkoda, że odgrzewacie tylko artykuły. zwłaszcza, że już te preparaty sztuczne dawno wyszły z obiegu. ja teraz biorę iqgreen, które są na naturalnych składnikach, schudłam już 11 kilo w 2 i pół miesiąca, pewnie dlatego ze względu na wysokie stężenie zielonej kawy i składników aktywnych

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij