[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Plank - poprawna technika

Brzuszki są passe, ale płaski brzuch i mocne ciało nie wychodzą z mody. Dlatego ich miejsce zajął plank, który wzmacnia brzuch, pośladki i ręce, ratując formę i zdrowie.

Przejdź do artykułu
    przez ~anka,
    2020-03-14 11:56:39

Nie spotkałam się jeszcze z takim ćwiczeniem. Ale może zbyt krótko trenuje by móc poznać wszystkie opcje na płaski brzuch. Chociaż jak widzę, to dość popularne i trudne. Czas spróbować.

przez ~izka,
    2020-03-15 08:27:31

Z doświadczenia wiem, że sam plank nie wystarczy by za jednym zamachem wyrzeźbić brzuch, uda i pośladki. Ale jest wspaniałym urozmaiceniem codziennego treningu. Ma również plus w postaci wzmacniania mięśni rąk.

przez ~oliwcia,
    2020-03-15 21:59:21

Plank uwolnił mnie od nieustannego bólu w szyi i łopatkach powstałych po seriach brzuszków. Polecam. Jest ciężko, ale ogólnie warto.

przez ~kasha,
    2020-03-16 07:26:38

Zmęczona robieniem serii brzuszków postanowiłam poszukać czegoś lepszego, przede wszystkim mniej monotonnego. I właśnie wtedy odkryłam plank. Ćwiczenie świetne, ale na pewno nie na relaks. Daje w kość mocno.

przez ~polcia,
    2020-03-16 19:36:37

Plank poleciła mi trenerka i był to strzał w 10. Wymęczyłam się niesamowicie, ale efekty były niesamowite.

przez ~stephanie,
    2020-03-17 07:33:50

Moje początki z techniką plank były trudne. Ciężko mi było wytrzymać 10s w odpowiedniej pozycji. Częste bóle pleców świadczyły o tym, że robię coś źle. Ale jak to mówią praktyka czyni mistrza. Teraz też widzę, że mogłam robić kilka rzeczy niepoprawnie. Próbuję dalej :)

przez ~alizee,
    2020-03-18 07:37:25

Połączenie brzuszków i planku - to jest podwójny atak na tłuszcz zbierający się w brzuchu. Jak dla mnie nie ma lepszych ćwiczeń. Po miesiącu wyraźnie zarysowują się mięśnie. Pół roku i sześciopak gwarantowany.

przez ~malami,
    2020-03-21 09:55:45

Plank jest moim ulubionym ćwiczeniem. Nie dość, że daje dużo satysfakcji jeśli już potrafisz długo wytrzymać w tej pozycji to jeszcze rezultaty bardzo miło Cię zaskoczą. Szczerze polecam!

przez ~sia98,
    2020-03-28 07:24:59

Trening planku rozpoczynałam sama w domu, bo nie chciałam na siłowni próbować i wyglądać nieporadnie. Mimo to gdy zaczęłam trening na siłowni podeszły do mnie trzy osoby żeby mi powiedzieć co robię źle. Niby fajnie bo uniknęłam bólu pleców ale co się wstydu najadłam to moje.

przez ~wiosenna,
    2020-03-28 07:26:47

Kilka razy próbowałem tego planku i nigdy nie wytrzymałam choćby minuty. Strasznie trudne ćwiczenie. No ale jak tak czytam, to chyba coś źle robiłam. Jeszcze spróbuję.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij