[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: O połowę mniej [metamorfoza Natalii]

Dotarło do mnie, że życie jest za krótkie, żeby iść przez nie z bagażem otyłości. Teraz ważę prawie połowę mniej. I chcę wystąpić w Debiutach Fitness Sylwetka.

Przejdź do artykułu
    przez ~Marysia,
    2019-01-11 14:51:08

A w moim przypadku efekt dał Slimunox. Jednak nie to jest istotne. Podstawą wszystkiego (przynajmniej u mnie tak było), że nic na siłę, jak zaczęłam podchodzić do odchudzania, że nie muszą, ale chcę i jak sie uda to dobrze, a jak nie to włosów rwać nie będe to i efekty przyszły

przez ~Zosia,
    2019-01-12 18:35:05

Ja właśnie odchudzanie z Slimunox właśnie skończyłam i pełen sukces.Schudłam teraz tylko musze zadbać o to aby tą wagę utrzymać A teraz przede mną najsympatyczniejsza strona odchudzania zakup nowych ciuchów bo to co mam w szafie jest mi za duże.

przez ~Scynka,
    2019-01-27 13:43:07

Na mnie Slimunox działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij