[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Nowy rok, nowe buty. Reebok FloatRide Run Fast - najlepsze buty biegowe 2018

Co roku widzimy, jak tysiące dziewczyn na początku stycznia postanawia, że w końcu wezmą się za siebie. Wykupują karnety na siłownię, okupują sklepy sportowe i po miesiącu, dwóch... odpuszczają. Jeśli dobrze wybierzesz sprzęt, szanse, że tym razem się uda, będą dużo większe. Jeśli postanowiłaś biegać, zacznij od porządnych butów. Reebok FloatRide Run Fast zostały uznane przez redakcje magazynu Runner's World z całego świata za najlepsze buty biegowe roku 2018.

Przejdź do artykułu
    przez ~Marlena,
    2018-12-31 06:13:52

Przykro mi,ale to jest kolejny,calkowicie bezsensowny artykol,namawiajacy na wyrzucenie masy kasy.Takie same buty,z tymi chcarakterystycznymi otworkami czy tez siateczka,sa dostępne na całym swiecie w dziesiątkach a nawet setkach odmian,bo WSZYSTKIE pochodz aa Chin.W niewypobrazalnej gamie wzorow i kolorow,ale NIE za takie pieniądze.W całej Europie sa do kupienia w cenie od kilku do najwyżej 20-30 euro,a wiec co najmniej 3 x taniej.I te otworki sa fatalne,bo wpada tamkurz i piasek ,a jasne,przewaqznie nawet bia...więcej

przez ~Wika,
    2019-01-28 04:09:55

sześć stówek to faktycznie sporo, ale ja kupiłam za niecałe trzy stówy i moim zdaniem są świetne. Przerobiłam już kilka par tych tańszych butów i niestety ale chociaż wyglądały tak samo, to chyba były z gorszych materiałów. Rozklejały się dużo szybciej, pękały na zgięciach i nawet sznurówki się szybciej rozwiązywały (nie wiem, na czym polega tajemnica dobrych sznurówek :). Myślę że warto kupowac markowe buty, tylko najlepiej na promocjach, bo te ceny na dzień dobry to faktycznie z sufitu trochę.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij