[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Jak trenować, by schudnąć 10 kg

Jeśli chcesz skutecznie schudnąć, wypróbuj nasz program treningowy: nastaw się na ostry wycisk z ćwiczeniami kardio i zadbaj o odpowiednią dietę. Dowiedz się, jak schudnąć 10 kg bez efektu jojo!

Przejdź do artykułu
    przez ~Monisia15,
    2017-04-20 21:41:55

Ja dzięki tej diecie online połączonej wraz z ćwiczeniami schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy także polecam skorzystać :)http://dieta-lux.pl/44535

przez ~Honorata,
    2017-05-10 11:33:33

dziewczęta a co myślicie o suplementacji? Ostatnio trafiłam na taki artykuł www.fit.pl/odchudzanie/ekstrakt-z-afrykanskiego-mango-recepta-na-szczupla-sylwetke/16063

przez ~Karolina,
    2017-05-15 22:34:19

Super

przez ~kaśka,
    2017-05-21 15:35:26

Polecam ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=YXv7r5phEAI&t=8s Ja cały czas miałam problem żeby schudnąć, miesiąc treningów i diety, a później motywacja się kończyła. Byłam już zmęczona taką sytuacją i w końcu zdecydowałam sięna konsultację ze specjalistą. Jak na razie już 3 miesiące zdrowo się odżywiam, ćwiczę i powoli zaczyna być widać efekty i muszę przyznać, że taka pomoc z zewnątrz jest naprawdę przydatna :)

przez ~Janka,
    2017-05-24 11:11:54

Według mnie ważna jest nie tylko dieta, ale również jakieś ćwiczenia , wysiłek fizyczny. Mnie udało się schudnąć dzięki Naturhouse Toruń, ul. Szosa Lubicka. Nie żałuję, warto zaufać specjaliście.

przez ~vgtvGAHQJWMK,
    2017-06-02 13:08:28

YJDS

przez ~Patrycja,
    2017-06-03 14:11:33

Tak na prawdę to najważniejszy jest dobry trening z dobrym trenerem, albo trenerką. Żeby schudnąć trzeba kogoś kto w nas wierzy i będzie nas cisnął do samego końca. Do tego dobra dieta, mało węglowodanów. Duzo daje ograniczenie słodkich napojów! Ja ćwicze z trenerem, dobrze jem, pije duzo wody, duzo się ruszam pije białko, codziennie a dzień i na noc herbatki z hellofit.pl jestem bardzo zadowolona z efektów! Pozdrawiam

przez ~Madzik788,
    2017-06-04 12:55:37

Ja schudłam dopiero gdy zaczęłam detoksyfikować organizm. Okazuje się bowiem, że zasyfiona z wiekiem wątroba, do tego złogi w jelitach i to wszystko miało negatywny wpływ na moje odchudzanie - najpierw trzeba zacząć od oczyszczenia organizmu. Ja stosowałam mix spalacza tłuszczu i młodego jęczmienia na oczyszczenie ( np. http://nplink.net/5s8SZHdG ) i dał radę po 2 tygodniach :)

przez ~Bunia,
    2017-06-12 12:40:35

Osobiście polecam ten poradnik. Trzymał się go przez praktycznie 3 miesiące i już widać efekty. Ogólnie lepiej się czuje sama z sobą. Kondycja też o niebo lepsza. Próbowałam już wielu różnych sposobów ale jest tylko jedyny sposób aby schudnąć i coś ze sobą zrobić, jest to : WZIĄĆ SIĘ ZA SIEBIE i zacząć się motywować do działania, ćwiczenia diety i powoli powoli do przodu i z czasem widać efekty. Trzeba być cierpliwym. Nie roztyłam się w tydzień, więc i nie schudne w tydzień ... Pracuje nad sobą już 3 miesiące i ...więcej

przez ~Aga,
    2017-06-19 17:17:33

No mi było dość ciężko, bo blokowałam się na samą myśl o diecie. Dopiero podejście mojej hp w Slimie i długie rozmowy pomogły mi zmienić myślenie. Krok po kroku zmieniłam podejście do odżywiania i póki co z sukcesem realizuję mój plan. Jeszcze trochę mi zostało ale już sporo mam do przodu i wreszcie mogę swobodnie chodzić na siłkę.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 2 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij