[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Jak trenować, by schudnąć 10 kg

Jeśli chcesz skutecznie schudnąć, wypróbuj nasz program treningowy: nastaw się na ostry wycisk z ćwiczeniami kardio i zadbaj o odpowiednią dietę. Dowiedz się, jak schudnąć 10 kg bez efektu jojo!

Przejdź do artykułu
    przez ~Magda,
    2017-02-20 01:16:28

Próbowałam ćwiczeń, specjalnych diet, ale prawdziwą pomoc otrzymałam w Skosztuj Zdrowia w Łodzi. Jednak zdecydowałam sie na współpracę z kimś profesjonanym i to był strzał w 10!

przez ~lemka,
    2017-03-11 16:28:16

chciałabym kupic sobie zestaw naczyń tylko nie wiem jaki będzie najlepszy? duzo w internecie pisze się o naczyniach philipiaka ale gdzie moglabym je obejrzec?

przez ~kitka,
    2017-03-18 11:07:58

Jeden chłopak, o którym głośno było swego czasu Jacek Balon ważył 140 kilo, z czego schudł 73 kilo, na blogu opisał swoje dokonanie https://dieta-balona.blogspot.com/ jadł 2 posiłki dziennie, wagę trzyma już 5 lat. Jak dla mnie mega.

przez ~Ajell,
    2017-03-22 15:00:59

Mi się udało schudnąc 7KG z Green Coffee Strona producenta: greencoffee.usa.cc

przez ~ania,
    2017-04-03 09:32:34

Najgorsze jest trzymanie dyscypliny, bo zdrowe jedzenie i ćwiczenia są do ogarnięcia. Jak nikt cię nie pilnuje to zaczynają się małe grzeszki i powrót do złych nawyków. Miałam szczęście, że trafiłam do Natur House, bo w moim mieście (Ostrołęka) trudno o dobrego dietetyka.

przez ~SCHUDŁAM %KG,
    2017-04-03 10:42:39

Polecam sprawdzić HIPNOZE NA ODCHUDZANIE - 5Kg w miesiąc czasu zrzuciłam bez diety i ćwiczeń :) hipnoza ogranicza apetyt i sie chudnie.

przez ~Ewa,
    2017-04-13 15:05:37

Ćwiczenia wzmacniają mięśnie i pięknie formują sylwetkę, ale bez odpowiedniej diety i tak się nic nie wskóra. Odkąd kupiłam sobie wyciskarkę Kalorik to zauważyłam że waga leci w dół. A do tego ten model FE 2000I sam robi wszystko za mnie - nie musze nawet kroić na plasterki warzyw. Super sprawa.

przez ~Ewa,
    2017-04-13 17:47:15

Zobaczcie wyniki głosowania 7000 internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie - rtno.pl

przez ~kris,
    2017-04-17 21:26:40

moja żona była grubaską a teraz schudła i wygląda lepiej niż ta prezentowana na zdjęciach używając produktów duolife na dzień + na noc i do tego PROslimer, teraz używa też kolagenu... razem zarejestrowaliśmy się do klubu i naturalne suplementy mamy taniej, a do tego nie chodzimy do lekarzy ...dodam jeszcze że mają tam suplementy które pomagają organizmowi leczyć sie samemu....wystarczy że dostarczymy odpowiednich witamin ....więcej można poczytać np. za pomocą linku niżej https://jaciubek.myduolife.com/shop.html

przez ~Monisia15,
    2017-04-20 21:41:55

Ja dzięki tej diecie online połączonej wraz z ćwiczeniami schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy także polecam skorzystać :)http://dieta-lux.pl/44535

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij