[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Czy to działa: Trening EMS, czyli elektrostymulacja mięśni na siłowni

Profesjonalna elektrostymulacja mięśni nie ma nic wspólnego z cudownymi gadżetami z telewizji zakupowych. To szybki i skuteczny system treningowy, z którego korzystają również najlepsi sportowcy. Sprawdziliśmy.

Przejdź do artykułu
    przez ~Magda,
    2018-12-04 18:30:43

Tak EMS jest super od kilku miesięcy ćwiczę 2x w tygodniu i widzę jak moje ciało szybko się zmienia. Polecam studio ProTrener w Warszawie. Fajni trenerzy, profesjonalne podejście i miła atmosfera. Polecam

przez ~Asia,
    2018-12-21 18:03:36

Zgadzam się z tym w 100% ćwiczyłam 2x w tygodniu po opieką trenerki Kasi i z czystym sumieniem polecam to miejsce ze względu na dużą indywidualność i podejście do treningu i ogrom cierpliwości do mnie :) . Przy drobnych zmianach w jedzeniu i kilku cennych wskazówkach schudłam na początku -15kg i zarysowałam delikatnie mięśnie w 2 miesiące co mnie ogromnie na początku zszokowało i zmotywowało do tego stopnia, że z kanapowego leniucha ćwiczę już rok. Moja rada nie bójcie się to nie boli i szukajcie miejsca jak moje Body Active w Poznaniu

przez ~Kris,
    2019-05-30 23:51:05

Ja również korzystam z EMS w Poznaniu, ale chodzę na treningi do EMS Poznań z ramienia EMS Revolution. https://emspoznan.pl zdaje się, że na tę chwilę mają najtańsze stawki w Poznaniu.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij