[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: 4 ćwiczenia na równowagę

Rzuć wyzwanie swojemu poczuciu równowagi, dodając do podstawowych ćwiczeń odrobinę sprzętu. Dorzuć 1-2 z tych update’ów do swoich treningów lub wykonuj 3-5 obwodów złożonych z tych ćwiczeń, jeśli masz ochotę poddać swój core próbie ognia (tylko kiedy jest na to gotowy). Wplataj te ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu i przestaniesz się wahać.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Edyta,
  2020-04-27 21:58:40

  przy wszytskich tych cwiczeniach boli w odcinku ledzwiowym :( moze jakies inne macie cwiczenia na wzmocnienie miesni przy kregosłupie ? bo jak narazie to przed ciwczeniami musze sobie smarowac plecy dip hotem i dopiero bólu nie czuje

 • avatar zgłoś
  przez ~mika,
  2020-05-16 18:05:32

  Edytko warto przed rozpoczęciem ćwiczeń zobaczyć jak wykonuje się prawidłowo takie ćwiczenia - pozwoli to uniknąć kłopotów z mięśniami. Warto też na początek ćwiczyć mniej, a częściej i nie forsować się za bardzo. Maści, takie jak Dip Rilif sugeruję stosować dopiero w momencie gdy wystąpi kontuzja, nie przed ćwiczeniami. Do ćwiczeń warto podejść zdrowym.

 • avatar zgłoś
  przez ~maniuszka,
  2020-05-24 01:27:00

  mika, a co daje ta maść dip rilif, o której piszesz? wspomaga zmęczone mięśnie i działa kojąco na bóle potreningowe?

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij