[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: 10 ćwiczeń na mięśnie brzucha lepszych niż brzuszki

Ćwiczenia na mięśnie brzucha to nie tylko brzuszki. Jeśli wciąż łudzisz się, że to właśnie dzięki nim zyskasz pięknie zarysowane mięśnie brzucha, czeka Cię brutalny powrót do rzeczywistości. Aby zyskać płaski, wyrzeźbiony brzuch, musisz zaangażować do pracy więcej mięśni korpusu: mięśnie proste, skośne i poprzeczne brzucha oraz dolnych partie pleców – tylko w ten sposób błyskawicznie zyskasz efektowne wcięcie w talii. Gotowa? Dzięki naszym 10 ćwiczeniom pozbędziesz się tłuszczu i odsłonisz płaski brzuch.

Przejdź do artykułu
    przez ~xdd,
    2018-06-23 20:48:33

mmmmmmmmm

przez ~No Naprawdę?,
    2018-11-01 21:55:15

Jakie to zabawne. Naprawdę myślicie, że ktoś, kto umie zrobić raptem 100 brzuszków, będzie umiał zrobić pompki? Do tego z podnoszeniem ciężarków. Jeśli tak, to gratuluję

przez ~Ma,
    2018-12-29 09:27:26

Zero komentarzy, same reklamy... :/ A ja się zastanawiam, czy przy większości tych ćwiczeń mocniej pracuje brzuch, czy nogi.

przez ~Monika,
    2019-02-11 09:19:54

Oooo ja się zastanwiam właśnie czemu tak się utarło że tylko brzuszki i brzuszki :) sama ćwiczę i lubię cwiczyć choć mam na to mało czasu więc raczej hobbystycznie a chudlam na tabsach, o ja niedobra ;) ale jakby nie iqgreen to pewnie nie schudłabym tych 13 kilo w nieco ponad dwa miesiące także jakoś szczególnie się nie besztam za to ;)

przez ~Felek,
    2019-05-06 10:09:08

Ćwiczenia mięśni brzucha należą do moich ulubionych, zdecydowanie. Po pierwsze - płaski brzuch to moja wielka duma. Po drugie - ćwicząc regularnie mięśnie brzucha pozbyłam się bólu pleców. Od pół roku ćwiczę z piłką rehabilitacyjną ARmedical. Mam cały zestaw ćwiczeń składający się z 20 sekwencji. Jestem naprawdę dumna z moich mięśni brzucha.

przez ~Karolina,
    2019-06-05 17:54:48

Mi bardzo pomagają ćwiczenia na Zakątku. Mieszkam w Krakowie i ćwiczę tam od kilku miesięcy tak raz, dwa razy na tydzień i już teraz dobrze się prostuję i coraz bardziej proste mam plecy, a wcześniej to cały czas ktoś mnie gonił, że się garbię i w ogóle. Lubię tam ćwiczenia, bo nie są nudne, są różne i zawsze jest też coś nowego. Mam też zestawy do domu. Zapisywać się można przez stronę rehabilitacje.org, co jest bardzo wygodne.

przez ~Baśka,
    2019-07-04 01:01:56

trafiłam tu przypadkiem skusiłam się i zadziałało. Ale nie od razu. jakieś trzy miesiące mi to zajęło polecam

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij