[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Skuteczne odchudzanie: czy warto jeść przed treningiem?

Jak skutecznie schudnąć? Odpowiedź jest prosta: dieta + regularna aktywność fizyczna. Należy zatem zadać kolejne pytanie: czy jeśli nie będę jadła przed treningiem na siłowni, to osiągnę lepsze rezultaty? Odpowiada nasz ekspert.

Przejdź do artykułu
    przez ~Kasia,
    2018-11-30 16:57:49

Moim zdaniem jedyne tabletki które gwarantują 100% skuteczności to Slimunox.Pisze tak bo zanim trafiłam na Slimunox to kilka rodzai przerobiłam.I niestety efektu nie była. A Slimunox dała radę moim nadprogramowym kilogramom.

przez ~Tosia,
    2019-01-30 15:52:30

To jakieś tabletki? Nie wierzę do końca w działanie chemii, głównie dlatego, że otyłości w większości przypadków winny jest zły tryb życia. Z pomocą dietetyczki z Foodwise udało mi się zmienić nawyki żywieniowe. To czego się nauczyłam, było warte poświęconych pieniędzy, a jak w sumie podsumować zyski i efekty, to naprawdę niewiele wydałam za zdobycie upragnionej sylwetki :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij