[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Produkty proteinowe - czy są zdrowe i czy warto je kupować [wszystko o białku]

Co mają począć producenci w czasach, gdy słowa „light”, „eko” czy „bio” nieco się zużyły i nie sprzedają już produktów jak kiedyś? Wymyślili, że wezwą na pomoc białko, które kojarzy się jednoznacznie pozytywnie, bo „odchudza” i „buduje mięśnie”. Sprawdzamy, czy warto im za ten pomysł zapłacić.

Przejdź do artykułu
    przez ~Ewcia,
    2019-04-09 21:15:37

Ja zawsze do mojej listy dziennych posiłków dodaje soki swiezo wyciskane bo to zródło cennych witamin. polecam zainwestowac w wyciskarke woloobrotowa bo wtedy wiecej soku w soku :P ja mam philipiaka

przez ~Olga,
    2019-04-15 09:36:00

Racja soki to bomba witaminowa a co za to idzie samo zdrowie , ja wykorzystuje blender phipipiaka . po kilku sekundach mam pyszny krem z warzyw owszem z dodatkiem owocu jednego. uważam ze owoce maja za dużo cukru.

przez ~mila,
    2019-05-10 19:42:29

Ewcia taką wyciskarkę to gdzie można obejrzeć? Szukam porządnej do swojej kuchni i rozważam różne opcje zakupu.

przez ~Marta Kowalewska,
    2019-05-12 18:21:58

Witam! Mila, może ja pomogę. Wyciskarkę Slow Juicer Philipiak znajdziesz w naszym sklepie internetowym lub w jednym z salonów stacjonarnych. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij