[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Odżywki białkowe: ósmy cud świata czy strata kasy?

Popularność odżywek białkowych rośnie lawinowo. Ich producenci liczą krociowe zyski, ale Ty raczej nie powinnaś liczyć na tak wymierne korzyści...

Przejdź do artykułu
    przez ~julia,
    2018-01-29 16:29:40

Teraz każda kobietka powinna odpowiedzieć sobie na pytanie: czy chcę wyglądać jak muskularny facet? Według mnie lepiej regularnie trenować, stosować niskokaloryczną dietę i iqacai. Kobieta, która ma filigranową i zgrabną sylwetkę wygląda o niebo lepiej.

przez ~Samanta29,
    2018-02-01 12:44:21

Niestety wszystkie odżywki białkowe, koktaile jakie widzę w sklepach i analizuję ich składy, zawierają pełno substancji chemicznych, sztucznych słodzików i wypełniaczy. Koleżanka, która prowadzi sieć aptek poleciła mi rok temu ten produkt http://synergypoland.pl/slmsmart-zamiennik-posilku-produkt-na-miare-xxi-wieku/ który jest wolny od wszelkiej maści chemii i jest słodzony stewią. Oczywiście za jakość się płaci więcej. Wczoraj z ciekawości byłam w jednym sklepie, w którym sprzedają odżywki dla sportowców i wszystkie produkty, które oglądałam miały sztuczne składniki, fuj...

przez ~michalinka88,
    2019-09-28 07:43:08

To wcale nie jest tak, że kobieta przyjmująca odżywki białkowe musi wyglądać jak muskularny facet. Moim zdaniem przyjmowanie odżywek białkowych z głową może być skutkiem tego, że dorobimy się ładnej kobiecej sylwetki. Na stronie https://www.prawodoinformacji.pl/ ostatnio przeczytałam dużo ciekawych informacji o tym, że jeśli będziemy przyjmować odżywki białkowe plus do tego dołożymy dietę i dobrze dobrane ćwiczenia to po miesiącu już mogą pojawić się pierwsze efekty.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij