[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Ocet jabłkowy - jak przygotować w domu? Czy rzeczywiście jest zdrowy?

Ocet jabłkowy to – mówiąc najprościej – sfermentowany sok z jabłek. Jest tani, łatwo jest samodzielnie przyrządzić go w domu, a do tego ma cały szereg dobroczynnych właściwości. Od poprawy trawienia, m.in. poprzez wspomaganie odchudzania, aż po pielęgnację włosów. Jego dobroczynne właściwości postanowiła przetestować na sobie Kristin Canning, dziennikarka portalu Women's Health.

Przejdź do artykułu
    przez ~Nicola,
    2019-07-07 20:47:10

Ze spokojem trzy opakowania Foreverslim starczą aby pozbyć się nadwagi.U mnie poradził sobie z 15 kg.Jedyne co zrobiłam więcej to zrezygnowałam z szybkich przekąsek i kolorowych gazowanych napoi.

przez ~Lekarz,
    2019-07-08 10:01:46

wystarczą dwie łyżeczki rozpuszczone w szklance przegotowanej wody..... czyli mamy kolejna wersje homeopatii.CO jest w dwoch lyzeczkach octu i JAKIE to ma znaczenie dla organizmu czlowieka???Zerowe.Tyle komentarza.

przez ~OlaTheDark22,
    2019-07-10 10:17:24

A ja mam pozytywne doświadczenia z octem jabłkowym. Wiadomo że nie piłam go litrami, tylko dodałam do diety i czułam się lepiej. Nie wiem, może to placebo, ale miałam wrażenie, że lżej mi na żołądku i polepszyło mi się trawienie.

przez ~Fiona,
    2019-07-11 12:52:51

Zgadzam się z komentarzem wyżej, foreverslim pomaga przy odchudzaniu, wystarczy tez do tego dobra dieta ja schudłam z tymi tabletkami w 2 miesiące aż 8kg i jestem z tego wyniku mega zadowolona

przez ~Julia,
    2019-07-11 12:55:47

ja jestem zadowolona z suplementu Slimunox mi bardzo pomógł pozbyć się nadwagi w 3 miesiące

przez ~Eryka0001,
    2019-07-12 10:59:39

Dajcie spokój z tymi farkamkologicznymi specyfikami. Taki ocet jabłkowy zrobisz naturalnie samemu w domu. Jak nie będzie się przesadzało z ilością, to wyjdzie na zdrowie.

przez ~BaśkaAM,
    2019-07-15 16:22:09

Mnie koleżanka poleciła ocet jabłkowy na poprawę kondycji włosów i faktycznie jakby ostatnimi czasy wyglądały na zdrowsze. Oczywiście stosuję go z umiarem i staram się też szukać kosmetyków z octem jabłkowym właśnie.

przez ~Pietrucha,
    2019-07-23 13:53:37

Podobno ocet jabłkowy warto pić przy odchudzaniu, próbowalam ale od razu wyplułam. Smak mi nie podszedł.. Na diecie lightdiet nie mam octu jabłkowego a zdrowe i smaczne posiłki więc jak mogę wybrać lepsza opcję w odchudzaniu to ją wybieram :)

przez ~AgnessMarczuk,
    2019-07-29 15:58:28

Ocet jabłkowy jest świetny. :) Usłyszałam o nim kiedyś i od lat stosuję. Jest on dobry, jako dodatek do sałatek (ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością). Jeśli chce się go używać typowo jako środek prozdrowotny polecam rozcieńczać wodą, bo sam w sobie jest bardzo intensywny. Mój narzeczony stosował, kiedy zmagał się z helicobakterem i wiadomo, że nie pomógł mu go zwalczyć, ale brzuch bolał go dużo mniej. Fajnie i tanie rozwiązanie, bo można pobawić się z przygotowaniem octu jabłkowego samemu w domu. Ko...więcej

przez ~Ewelines93,
    2019-07-31 17:00:10

Ocet jabłkowy jest też bardzo dobry na problem, z którym boryka się wiele kobiet - zatrzymywanie wody w organizmie. Pomaga pozbyć się jej nadmiaru ze względu na wysoką zawartość potasu. Trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić. Większość źródeł zaleca picie dwóch łyżek octu jabłkowego dziennie do miesiąca. Później trzeba sobie zrobić przerwę.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij