[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Jak zrzucić ostatnich 5 kilogramów? Porady dietetyczki, trenera i psychologa

Ten kto wymyślił powiedzenie, że najtrudniejszy jest pierwszy krok, na pewno nigdy nie był na diecie. Najtrudniejsze w odchudzaniu jest ostatnich parę kilogramów. Wiesz coś o tym? Podpowiadamy, co zrobić, by za 4 tygodnie zapomnieć o odchudzaniu.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~zocha,
  2018-05-23 16:56:51

  Moją sprawdzoną metodą na zrzucenie końcowych kilogramów jest zwiększenie intensywności treningu i stosowanie slimunox w celu przyśpieszenia metabolizmu. Dzięki temu bardzo szybko spalam tkankę tłuszczową.

 • avatar zgłoś
  przez ~Beata,
  2018-10-30 19:01:28

  Ja nie potrzebowałam wprowadzać wielu zmian stosując Slimunox.Było to tylko pozbycie się kllku produktów wprowadzenie w życie trochę ruchu.I to w sumie było by na tyle.Slimunox załatwił resztę.

 • avatar zgłoś
  przez ~Dusia,
  2018-10-30 19:07:02

  Też mi się wydawało że nie dam rady schudnąć bo już próbowałam tyle razy i nic z tego nie było. Ale dobrze że podjęłam decyzję o zakupie Slimunox nie mogłam podjąć lepszej decyzji. Dzięki Slimunox skutecznie udało mi się schudnąć.

 • avatar zgłoś
  przez ~Aldona,
  2018-11-29 22:55:53

  Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Foreverslim.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij