[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Ile jajek dziennie?

Jeszcze nie tak dawno mieliśmy mocno ograniczać ich spożycie, bo zawarty w jajach cholesterol miał zwiększać ryzyko chorób układu krwionośnego. Nowe badanie amerykańskiego University of Connecticut stwierdza coś dokładnie odwrotnego: jaja chronią przed tymi schorzeniami. Najlepiej trzy dziennie.

Przejdź do artykułu
    przez ~Europejka,
    2019-02-12 09:02:01

tubylcze bydło powinno żreć trawę itp.

przez ~Marlena,
    2019-08-11 05:16:49

tubylcze bydło powinno żreć trawę itp. ~Europejka, 2019-02-12 09:02:01 ------------------------- przynosisz hanbe Europejkom,nedzna,prymitywna kreaturo

przez ~ktoś,
    2019-12-05 17:11:05

Super że okazało się że jajka są zdrowe,ja będę mógł je spożywać bez obaw

przez ~hehe,
    2020-01-03 17:23:25

Ale bzdury ;)) jako że człowiek jest roślinożercą /a nawet owocożercą/ ilość jajek powinna być "0". Dodatkowo psu na budę takie badania bo nawet dziecko wie, że szkodliwość cholesterolu nie zależny od tego ile się tego cholesterolu je, tylko od tego ile idzie w metabolizm, a ile w żyłę (i tam się odkłada) :-)))

przez ~dziadek,
    2020-02-01 18:06:51

Sądząc po komentarzach bardziej szkodliwe jest niejedzenie jaj niż jedzenie ich w nadmiarze. Pewnie tyle brakuje mi do setki ile mają autorzy . Od lat zjadam średnio trzy jajka dziennie i mam się dobrze. Jedno jajko to tylko ok. 70 kcal .

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij