[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Dobra dieta

Dyskusja do tematu: Dieta ketogeniczna: zalety i wady

Dieta ketogeniczna, składająca się w zdecydowanej większość z tłuszczu, zdobywa coraz większą popularność. Sprawdzamy, czy zasłużenie.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Małgosia,
  2018-07-29 10:30:06

  A mnie namówił chłopak żeby na tej diecie wytrzymać miesiąc. Zamówiliśmy catering który oboje lubimy bo zamawiamy w nim posiłki do pracy (jedzeniemarzenie) i.... przekonałam się. Jedzenie było pyszne, zawsze na czas...Przestałam podjadać i być głodna :)

 • avatar zgłoś
  przez ~Ania,
  2020-05-05 22:21:00

  Trochę wprowadzacie w błąd, dieta ketogeniczna jest niebezpieczna przy dłuższym stosowaniu. Warto poczytać trochę więcej o badaniach na ten temat (i na temat innych wysokotłuszczowych diet). Na przykład tutaj http://www.onlinezdrowie.pl/dieta/dieta-ketogeniczna-szkodliwa-czy-nie-przeczytaj-zanim-zaczniesz-ketoze/ lub tutaj: https://zdrowie.wprost.pl/odzywianie/odchudzanie/10194772/naukowcy-dieta-wysokotluszczowa-jest-niebezpieczna-moze-zmienic-sklad-bakterii-jelitowych.html

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij